Zmiany ksenior 2015. Co nowego?

Tutaj będą się pojawiać informacje od załogi kSenior.pl. Nowe tematy mogą zakładać tutaj tylko administratorzy i moderatorzy.

Zmiany ksenior 2015. Co nowego?

Postprzez Dariusz 25 lut 2015, o 06:52

Dzień dobry wszystkim. Chciałem co nieco zdradzić o nowościach jakie nas czekają w związku z kseniorem. Dużo nad nimi pracujemy przez co forum troszkę zostało zapuszczone ale myślę, że ze spamerami uporaliśmy się.
Chciałem podziękować wszystkim użytkownikom którzy nie opuścili nas pomimo spamu który miał miejsce.

Teraz czas zdradzić co nas czeka. Mianowicie trwają prace nad przebudową szaty graficznej strony jak i forum. Ksenior będzie dostosowany również na tablety i telefony komórkowe. Zamierzamy zareklamować naszą witrynę czego do tej pory nie robiliśmy gdyż traktowaliśmy to jako projekt hobbistyczny. Teraz prócz hobby chcemy aby dowiedziała się o tym cała polska dlatego strona musi wyglądać nieco nowocześniej i być dostosowana do wielu urządzeń. Myślę, że powinno się wam to spodobać. Oczywiście nie zapominamy o filmach nieustannie kręcąc materiały. Czekamy tylko aż pojawi się Windows 10 by zaktualizować wiele tematów.

Życzę wszystkim miłego dnia oraz przyjemnej nauki.
Dariusz
Administrator

Re: Zmiany ksenior 2015. Co nowego?

Postprzez krystyna 25 lut 2015, o 07:24

Dzień dobry.
Widzę, że plany są ambitne i coś się dzieje w kierunku ich realizacji. :)
Z mojej strony - życzę powodzenia i dalszego rozwoju forum.

Pozdrawiam,,,Obrazek
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Postprzez Dariusz 25 lut 2015, o 08:12

Informuję też, że możecie wstawiać swoje avatary. Ja wstawiłem swoje prawdziwe zdjęcie. Tak wyglądam właśnie usuwając spam ;)
Dariusz
Administrator

Postprzez frasag 25 lut 2015, o 08:42

To i ja sobie avatarka zrobiłem. Miałem problem z rozmiarem ale jakoś poszło.Proszę nie kopiować bo jest podpisany(na szaliku). :lol:
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

!

Postprzez krystyna 25 lut 2015, o 08:43

No , teraz to naprawdę widać zmiany!!! :lol:

Brawo, brawo!!!Obrazek
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Postprzez wawik15 25 lut 2015, o 10:22

Widać że tempo zmian bardzo duże, a i forum powinno być bardziej widoczne, np. na fb. :)
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Dariusz 25 lut 2015, o 10:27

wawik15 napisał(a):Widać że tempo zmian bardzo duże, a i forum powinno być bardziej widoczne, np. na fb. :)

FB racja. Musimy się tym zająć. Niedługo zwerbuję moderatorkę żeby pomogła nam w FB :) Planujemy uderzyć też w kampanie reklamową na FB do grupy docelowej Seniorów. Nie spamerską kampanie jak to robi większość firm tylko opłaconą legalnie :) Zobaczymy jaki przyniesie efekt.
Dariusz
Administrator

Postprzez frasag 25 lut 2015, o 19:39

Obserwuję nowych i widzę że reklamiarze wciąż próbują- nawet przez komin się dostać.
Niektórzy troszkę metodę zmienili- wstawiają adres strony w środku i link nie jest aktywny. Albo nie piszą nic skoro nie wolno im rozrabiać.Dlatego wciąż trzeba czuwać bo oni tak łatwo nie ustąpią. A że z innych stron też ich wyganiają to próbują wrócić na "stare śmieci" bo było im tu dobrze.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Informacje od załogi kSenior.pl