Zdecydowalibyście się jeszcze na pracę?

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, postaw swój ulubiony napój obok siebie :) Porozmawiaj na luźne tematy nie związane z komputerami. Możesz tutaj pisać o wszystkim o czym dusza zapragnie :)

Re: Zdecydowalibyście się jeszcze na pracę?

Postprzez zdrowababka 20 wrz 2017, o 18:23

Wszystko zależy co to miałaby być za praca. Obecnie pochłania mnie hobby (prace w ogrodzie i robienie na drutach, dla siebie i córek), więc na pracę nie miałabym już czasu :) Aczkolwiek za tyle przepracowanych lat w pewnym wieku należy się nam odpoczynek. Pozdrawiam wszystkich :D
zdrowababka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez marynarz123 15 mar 2018, o 19:04

Ja wcześniej nieco martwiłem się tym, że na emeryturze nie będę mógł znaleźć sobie zajęcia. Jednakże szczerze mówiąc dzień za dniem ucieka mi tak szybko, że zastanawiam się, jak ja kiedyś znajdowałem czas na pracę. Chętnie podjąłbym jakieś zajęcie, ale raczej nie w celach zarobkowych, a bardziej z przyjemności. Bardzo lubię na przykład rzeźbić w drewnie, niestety nie ma raczej wielu ofert pracy dla ludzi z taką pasją.
marynarz123
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zdrowababka 11 kwi 2018, o 15:48

Całkiem możliwe, jeśli znalazłabym pracę, która sprawia mi przyjemność. Sił mam sporo a dobrze jest znaleźć dla siebie jakieś zajęcie. Grunt to aktywne spędzanie czasu, rozwijać się można w każdym wieku.
zdrowababka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez minni 8 cze 2018, o 07:42

Teraz jest sporo ofert pracy, czasem nawet przeglądam, ale problem jest w tym, że to pracodawcy nie bardzo chcą ludzi w pewnym wieku...
Ale moja koleżanka pracuje na portierni, praca nie jest ciężka, a zawsze to jakiś sposób dorobienia
minni
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do BAR