Zapytanie

Tutaj zadajemy pytania załodze kSenior.pl odnośnie funkcjonalności serwisu. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie. Przedstaw nam swoje pomysły. Napisz co jeszcze chciałbyś aby było na tym portalu. Jesteśmy otwarci na wasze potrzeby.

Zapytanie

Postprzez starszypan 19 lip 2011, o 18:14

Wysłałem do Was dzisiaj e-maila,bo jeszcze nie byłem na forum Jestem od roku na Waszych kursach i ta forma wiedzy dla tak starych ludzi jak ja / mam 75 latek..../ jest bardzo przydatna.W moim e-mail poruszyłem temat dalszej nauki.Chodzi mi o programy graficzne typu GIMP. Umiem obsługiwać takie programy jak Wasze Fast Stone
Picasa 3 itp. Photo Skape itp.Nie mogę "rozgryźć" Paint Net, Gimp..itp te programy są trudne i jeszcze nie po polsku.Forma Waszego stylu nauki bylaby bardzo przydatna.Proszę o ewentualną podpowiedź ,gdzie mogę w internecie znaleźć
pomoc w przystępnym opanowaniu w/w programów chociaż w podstawowym temacie Pozdrawiam :)
starszypan
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Zapytanie

Postprzez Janek 19 lip 2011, o 19:14

Myślę, że dla seniora na początek dobre będzie to:
http://www.klub.senior.pl/hobby-pasje/t ... -6534.html
To jeden z różnych wątków na tym forum.
Zarejestruj się w nim.
Polecam i pozdrawiam.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 7 lip 2012, o 10:04

Witam!
Co to za pierdoły powypisywane we wszystkich tematach.Proszę admina o interwencje.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 7 lip 2012, o 15:08

Edwardzie, ja już wczoraj pisałem do Darka że mamy trola. :lol:
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 17 lip 2012, o 18:34

Witam!
Jestem zaniepokojony sytuacją,która jest obecnie na tym forum.Właściciele i administrator nie reagują na łamanie regulaminu tego forum.Myślę,że jest najwyższa pora na interwencję, w przeciwnym razie nie będzie chętnych na branie udziału w tym cyrku robionego przez obcokrajowców. :cry: :cry:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez frasag 19 lip 2012, o 19:14

Ja też jak większość stałych gości boleję nad tym co się tu dzieje i mam nadzieję że Administracja w końcu zareaguje odpowiednio.POZDRAWIAM.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 20 lip 2012, o 07:25

Już 11 lipca 2012 r. o godzinie 10:50 wysłałem na adres ksenior prośbę o usuniecie podejrzanych postów, nr zgłoszenia: KS-73687. No i to zostało bez odzewu. Są dwie możliwości: załoga ksenior jest na urlopie, albo reklamodawcy opłacili udział w forum. Póki co, to jest mój ostatni wpis. Rysbar.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Powrót do Pytania do załogi kSenior.pl