Zakaz palenia, jako plan odwrocenia uwagi ?

Zapraszamy do dyskusji na tematy polityczne i gospodarcze w Polsce i na świecie.

Zakaz palenia, jako plan odwrocenia uwagi ?

Postprzez Tomasz 15 lis 2010, o 13:05

na tym dziale, chcielibysmy znac opinie seniorów na temat bieżących spraw, chcemy abyscie mogli sie tu wypowiedziec na dowolny temat, na chcwile obecna chcialbym uszlyszec wasza opinie, o zakazanie palenia w mijesach publicznych.
Ja sam, jako osoba nie palaca, jestem jak najbardziej za tym zakazem, dlaczego mam byc bierenym palaczem tytoniu, a wychodzac z restauracji pachnieć dymem nikotynowym.
Zastanawiające, jest tylko to, że podczas, gdy jesteśmy w sytaucji, kw kotrej w naszym panstwie dzieja sie rzeczy niezwykłe, słyszmy o zakazie palenia tytoniu, a nie o waznych sprawach. Was zwlaszcza powinien interesowac wiek emerytalny, wysokosc emerytur, reforma sluzby zdrowia, ale jakos nikt nie chce sie za to zabrac i tworzone sa na chwile zbedne ustawy, ktore maja zamydlic nam oczy i pokzac ze panstwo COS robi
Tomasz
Moderator

Re: Zakaz palenia, jako plan odwrocenia uwagi ?

Postprzez wawik 21 lis 2010, o 18:51

Emerytami nikt przejmować się nie będzie, bo emeryt to zło konieczne. :)
Było, jest i będzie, że władza tylko ustępuje silnym grupom (z kijami, kilofami) ewentualnie tworzącym paraliż gospodarczy.
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Powrót do Polityka i Gospodarka.