Witam wszystkich.

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witam wszystkich.

Postprzez Saper22 4 paź 2012, o 13:54

Dzień dobry.
Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.
Jako nowy członek Forum chcizłem się przedztawić. Jestem Janusz. Mieszkam w Bydgoszczy i jestem na emeryturze od 20 lat.Dzieci moje już się usamodzielniły, więc mam czs na komputer.
Jestem samoukiem. Od początku korzystam tylko z książek informatycznych. Nie byłem na żadnym kursie.
Z komputerem zaprzyjaźniłem się 6 lat temu, początkowo na Win-98, a obecnie Win-7. Ale często potykam się o jakis problem. Sądzę, że przyjmiecie mnie do swegogrona.
Saper22
Saper22
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witam wszystkich.

Postprzez wawik 4 paź 2012, o 14:29

Witaj Janusz.
Emerytów u nas mamy kilku, ale i dla Ciebie miejsce się znajdzie na naszym fofurm.
Ja również zabawę z kompem zaczynałem dość późno i cały problem polega na tym że technologia pędzi tak szybko do przodu, a my za nią nie nadążamy. :lol:
Witaj w klubie starszaków.
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez krystyna 4 paź 2012, o 14:38

Witaj Januszu.
Dobrze trafiłeś, bo większość tu piszących, to emeryci
i komputerowe samouki, do których ja się zaliczam.
Możesz poszerzyć swoją wiedzę komputerową, przeglądając kursy multimedialne.
Możesz też zadawać pytania w dziale komputerowym.
Jako mieszkanka Bydgoszczy, witam krajana. :)
Baw się dobrze na forum,,,Obrazek
Obrazek
krystyna
Ceniony Forumowicz
Ceniony Forumowicz

Postprzez Rysbar 4 paź 2012, o 17:40

Witaj Januszu!
Fajnie, że trafiłeś do nas na forum. Na pewno będziemy w miarę naszych skromnych możliwości dzielić się pomocnymi informacjami. Albo też prosić Ciebie o pomoc. Jak czytam, ze przerabiałeś systemy operacyjne od Win98 do Win7, to już nie jesteś takim nowicjuszem. Lata praktyki swoje robią. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez halina 5 paź 2012, o 14:16

No i fajnie, że jesteś! Nie będę powtarzać tego co napisali poprzednicy, ale myślę tak samo.
Pisz tylko i odzywaj się na forum, niekoniecznie tylko jak będzie problem z kompem. Tak sobie , towarzysko, również jak najbardziej wskazane.
Pozdrawiam i zapraszam, przejrzyj sobie posty i na pewno znajdziesz na tym forum miejsce dla siebie.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 5 paź 2012, o 17:21

Witaj Januszu...Nie przejmuj się każdy na początku miał jakieś problemy...Sa tutaj kursy multimedialne .. Możesz sobie przestudiować .. coś każdy dla siebie znajdzie i Ty również .....Pozdrawiam cieplutko :D
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Powrót do Przywitaj się z nami :-)