Witam wszystkich na tym forum

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witam wszystkich na tym forum

Postprzez Storczyk5 13 sie 2014, o 09:34

Rejestrując się na tym forum mam nadzieję poznać ludzi w podobnym wieku . Jestem emerytką od 3 lat , interesuje mnie dobra książka , sport niekoniecznie ale chodzenie z kijkami tak. Mieszkam w Warszawie na Woli-w chwili obecnej jestem na działce w Otwocku. Z komputerem nie mogę powiedzieć , że jestem za pan brat. Chciałam przejrzeć zdjęcia no i się nie udało. Ciekawe czy udało mi się napisać w dobrym miejscu.
Storczyk5
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witam wszystkich na tym forum

Postprzez Janek 14 sie 2014, o 16:33

Do Storczyk5, (mogłabyś podać swoje imię?).
Napisałaś: "Z komputerem nie mogę powiedzieć , że jestem za pan brat. Chciałam przejrzeć zdjęcia no i się nie udało. Ciekawe czy udało mi się napisać w dobrym miejscu.

Udało Ci się, napisałaś w dobrym miejscu. A więc najważniejsze, że potrafiłaś zarejestrować się, a następnie zalogować na to forum.
Chcesz się podszkolić w obsłudze komputera, podam Ci więc dwa miejsca (kursy):
1) Bardzo blisko bo w tym samym portalu kSenior, (jesteś teraz w nim na forum), masz Kurs multimedialny.
Skocz na samą górę strony i zobaczysz go na belce.
Na początku jest dział "Podstawy", dla takich jak Ty, potem dział (dla) "Zaawansowany", potem "Grafika", (tu znajdziesz nt. zdjęć i obrazków), itd.

2) Na innym forum dla seniorów (w Club Senior Cafe) wejdź na tą stronę: http://www.klub.senior.pl/esenior/t-kom ... -3960.html . Tam pierwszych 11 lekcji-postów, (posty nr # 1 do 11).
To nie dużo.
Czytaj powolutku. Pisz tutaj albo tam. Próbuj wklejać fotki, obrazki.
Zawsze ktoś Ci odpowie, pomoże.
Powodzenia. Baw się tu i tam dobrze.
Janek. (tam Stefan).
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Powrót do Przywitaj się z nami :-)