Witam

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witam

Postprzez Wojtek72 13 lis 2015, o 13:30

Mam na Imię Wojtek mieszkam w Warszawie. Moja przygoda z komputerem zaczęła się dość dawno, kiedy to monitor kolorowy był luksusem (mój pierwszy monitor wyświetlał w kolorze bursztynowym) i był od komputera Mazowia, zaś system operacyjny to DOS, na który stosowało się nakładkę Norton Comander. Pierwsza płyta główna miała 1MB RAMu, dysk 40MB a procesor 16 Mhz.....Były to czasy kiedy nie było jeszcze Windows, dopiero pojawił się po kilku latach Windows 3.11
Akcesoria komputerowe były wtedy drogie, to też komputer składałem sukcesywnie. Za jedną wypłatę kupiłem np dysk twardy oraz książkę o dyskach twardych jak są skonstruowane i jak działają, następnego miesiąca kupiłem płytę główną, też z książką itd. (pecety były wtedy nie miały kart muzycznych, dopiero po trzech latach pojawiły się pierwsze Soudnblastery) I tak powoli powstawał mój komputer oraz wiedza o nim... To tyle o moich pierwszych krokach z komputerem.....
Wojtek72
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witam

Postprzez frasag 13 lis 2015, o 17:34

Witaj Wojtku
No to jesteś orłem wśród nas. Dla mnie pierwsze kroki z "zaawansowaną" techniką to był kręciołek do liczenia taki z korbą firmy Mesko ( możesz w Google zobaczyć), a po kilku latach kalkulatorek Bolek produkcji Elwro- miał tylko podstawowe chyba 4 działania. To już był szczyt szczytów.
Zaglądaj tu często. Pozdrawiam. :)
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hanna74 23 lis 2015, o 08:19

Witam serdecznie wszystkich:)
hanna74
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez wawik15 23 lis 2015, o 19:12

Witajcie na forum. :)
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez olga80 25 lis 2015, o 13:31

Również wszystkich witam:)
olga80
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez ZofiaH 10 gru 2015, o 10:39

Witam:-) Ja także przemogłam się, mimo szczytnej przynależności do grona juz seniorów, udowodniłam swoim wnukom, że babcia nie jest taka znowu w ciemię bita i komputera się nie boi:-) poza tym odnalazłam w tym radość i szczerze napiszę, że po prostu nie mogę się oderwać od Internetu dosłownie:-) Jaka to jest skarbnica wiedzy - wpisuję w wyszukiwarkę to, co chcę i juz widzę wyniki! Cudownie!
Mam Na imię Zofia i zamierzam być stałym członkiem tego forum:-)
ZofiaH
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez frasag 10 gru 2015, o 10:51

Witaj Zosiu :)
SUPER że tu jesteś i że nie tylko na chwilkę.
Czuj się jak u siebie w domciu.
Pozdrawiam serdecznie. :)
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez ater12 25 mar 2016, o 18:22

Cześć Wojtku.
ater12
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Przywitaj się z nami :-)