witam

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

witam

Postprzez babciaA 20 lut 2011, o 17:47

witam wszystkich chyba ta nowa szata graficzna zmusiła mnie do przedstawienia się Wam.Ponieważ już dawno zarejestrowałam się tylko nie wiedziałam jak tu wejść.Mam 60 lat na imię Bogusia mieszkam w Dąbrowie Górniczej.Kończyłam już kursy komputerowe na UTW.Wasze kursy są bardzo ciekawe.Nauki nigdy nie za wiele-seniorowi zawsze coś umknie z pamięci.Podziwiam tych młodych ludzi którzy z takim zaangażowaniem chcą pracować dla nas seniorów. Pozdrowienia dla całej załogi kSenior Bogumiła
babciaA
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: witam

Postprzez hutkow 22 lut 2011, o 18:02

Ja Ciebie również serdecznie witam,wszyscy jesteśmy młodzi duchem skoro paramy się komputerami a oto przecież chodzi.Latami się nie chwal są lepsi od Ciebie.
Powodzenia :lol:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: witam

Postprzez henry40 31 mar 2011, o 10:35

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów jak również Załogę i przesyłam moc wiosennych pozdrowień i uśmiechów :D - Henryk
henry40
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Przywitaj się z nami :-)