Witam seniorów

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witam seniorów

Postprzez kopciuszek52 10 gru 2011, o 22:37

Bardzo się cieszę że znalazłam takie ciekawe forum. Z komputerem miałam do czynienia w pracy, a teraz prywatnie na emeryturze. Bardzo trudno było by mi bez niego funkcjonować. Pozdrawiam
kopciuszek52
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witam seniorów

Postprzez Janek 11 gru 2011, o 09:15

Kopciuszku, bardzo miło, że dołączyłaś do nas.
Oprócz pomocy komputerowej znajdziesz tu na pewno wiele innych interesujących tematów.
A teraz skocz do działu POGOTOWIE KOMPUTEROWE, gdzie masz poradę dot. internetu dla Twojego laptopa.
W tym dziale czytaj także inne tematy/wątki, które na pewno Ci się przydadzą w pracy i rozrywce z komputerem.

Pozdrawiam.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez poetka50 11 gru 2011, o 10:41

Witam Janku i kopciuszku pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłej niedzieli.Henia poetka.Z komputerem sobie jak na razie radzę .Przy większych problemach mam sympatycznego Darka do tych spraw.A tematów tu jest bez liku dla każdego coś interesującego.
poetka50
Aktywny
Aktywny

Postprzez wisia 21 gru 2011, o 21:15

Witam senior--itki i seniorków,z komputerem zetknęłam się jakiś czas temu w pracy, później dokształcało mnie moje dziecko a teraz senior--itka sama sobie jakoś radzę z mniejszym lub większym sukcesem :D ale chętnie się douczę.Pozdrawiam
wisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rysbar 22 gru 2011, o 10:15

wisia napisał(a):Witam senior--itki i seniorków,z komputerem zetknęłam się jakiś czas temu w pracy, później dokształcało mnie moje dziecko a teraz senior--itka sama sobie jakoś radzę z mniejszym lub większym sukcesem :D ale chętnie się douczę.Pozdrawiam

Witamy nową uczestniczkę. Na początek proponuję przeczytać wątek Pogotowie komputerowe. Zawiera dużo ciekawych porad, propozycji rozwiązań, instrukcji. Inne wątki są też ciekawe. Zachęcam do korzystania z nich. Nie mówiąc o multimedialnych lekcjach.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez Janek 22 gru 2011, o 14:13

Wisiu, ja też Cię witam!

Rzeczywiście, na początek odwiedź dział POGOTOWIE KOMPUTEROWE.
A kurs multimedialny, który Panowie tu napisali, jest na prawdę super.
Każdy może coś skorzystać - początkujący i zaawansowany, młody i senior, płci obojga :) , każdy.
Wesołych Świąt, zdrowia i dobrego nowego roku Ci życzę.

Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Powrót do Przywitaj się z nami :-)