Witam Seniorów

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witam Seniorów

Postprzez te-rr 12 wrz 2011, o 14:59

Jestem studentką UTW im Heleny Kretz w Łodzi. Zaczynam 15. rok studiów. Komputer mam od ok. 10 lat.
Mój pierwszy to był Windows 3.11, kto to jeszcze pamięta! Wszystkie kolejne dostawałam w "spadku" po
mojej progeniturze. Dopiero ostatni jest nowy (Vista). Służy mi całkiem dobrze. Pozdrawiam Wszystkich. :)
te-rr
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witam Seniorów

Postprzez Dariusz 12 wrz 2011, o 18:56

Witam Ciebie również bardzo serdecznie te-rr. Pamiętam Windowsa 3.11 jak miałem 4 latka i dorwałem się do niego. :) Miałem szczęście bo rodzice mieli firmę i miałem dostęp do pierwszych komputerów pojawiających się na rynku. Czarno białe monitory z wielkim tyłkiem:) Później nastała era Windowsów 95 a następnie 98. Później NT i jego następca 2000. Pojawienie się Windows XP było rewolucją i jak na razie żaden system go jeszcze w pełni nie pobił. Windows 7 jest jedynie lepszy pod względem stabilności. Niestety gorzej z kompatybilnością ze starymi urządzeniami. Myślę minie kilka lat zanim uaktualnią go na tyle by dorównał XP. Z windowsem XP było tak samo na początku z tego co pamiętam. Ludziom nie chodziły starsze programy i posiadali często dwa system windows 98 oraz XP. Wradzając do wątku mamy nadzieje że pozostaniesz z nami na długo i nauczysz się wiele Ciekawych rzeczy.
Powiedzenia i życzymy przyjemnej nauki

Pozdrawiam
Dariusz oraz zespół kSenior.pl :)
Dariusz
Administrator

Powrót do Przywitaj się z nami :-)