Witajcie ! :-)

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witajcie ! :-)

Postprzez irenka62 15 mar 2013, o 13:43

Mam na imię Irena i zaczynam swoją przygodę z komputerowym światem. Dłuższy czas muszę pozostać w domu, a niestety mieszkam sama. Za namową wnuczki zakupiłam swój pierwszy sprzęt. Wciąż mylnie nazywam go "LAPOTEM". Będzie mi on służył do rozmów z rodziną oraz pogłębiania moich pasji i wymieniania poglądów mam nadzieję z innymi forumowiczami. Nigdy nie sądziłam, że w moim wieku zdobędę się jeszcze na coś takiego. Wciąż się uczę i mam nadzieję, że pomożecie mi w tej nauce. Do boju!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie Irena ! :-)
irenka62
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witajcie ! :-)

Postprzez frasag 15 mar 2013, o 13:59

Witaj Irenko.
Dzięki za pozdrowienia.Nie ważne jak nazywasz komputer.Może być nawet lapot. :) Prawie wszyscy zaczynaliśmy od podstaw i pomalutku nam to zdobywanie wiedzy jakoś idzie do przodu.Zapraszam do aktywnego udziału na Forum i pozdrawiam.Obrazek
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 16 mar 2013, o 07:52

Witam!
Ja również przyłączę się do Frasaga i pozdrawiam.
Edward
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez joanna1949 16 mar 2013, o 17:08

Witam Irenko!!!!!Dobrze że choć Ty dopiero zaczynasz raczkować po internecie, to będziesz moją bratnią duszą.Jestem Twoją bratnią duszą .Kilka dni temu założyłam sobie profil i jeszcze nie umiem wysłać prywatnej wiadomości.Mam nadzieję że drobnymi kroczkami zaczniemy serwować.Pozdrawiam. Joanna
joanna1949
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 16 mar 2013, o 17:44

Witaj Joanno:
Wysyłanie privka zacznij od kliknięcia na nick adresata.Tam będzie opcja wyślij wiadomość.A z czasem będziesz mieć grupę zaproszonych przyjaciół to jeszcze prościej będzie.W razie wątpliwości pytaj-chętnie pomożemy.Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez irenka62 17 mar 2013, o 14:32

joanna1949 napisał(a):Witam Irenko!!!!!Dobrze że choć Ty dopiero zaczynasz raczkować po internecie, to będziesz moją bratnią duszą.Jestem Twoją bratnią duszą .Kilka dni temu założyłam sobie profil i jeszcze nie umiem wysłać prywatnej wiadomości.Mam nadzieję że drobnymi kroczkami zaczniemy serwować.Pozdrawiam. Joanna

Joanno ! Nie masz pojęcia jak się cieszę, że nie jestem tutaj sama. :-) Razem będziemy stawiać pierwsze kroki, a później będziemy już biegać po całej sieci ! Jeszcze mnie prześcigniesz ! Zobaczysz ! Przesyłam uśmiech w ten piękny słoneczny dzień wam wszystkim. Irka!
irenka62
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez joanna1949 21 mar 2013, o 11:39

Witam !!!!! i cieszę się bardzo że się do mnie odezwałaś Irenko.Jest powiedzenie "co dwóch to nie jeden"W zimowy dzień przesyłam Ci Irenko kwiatki.
Pozdrawiam gorąco Joanna.Obrazek
joanna1949
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez katarynka 25 mar 2013, o 10:31

również witam serdecznie :)
katarynka
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Przywitaj się z nami :-)