Witajcie

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Witajcie

Postprzez Administrator 21 paź 2010, o 17:34

Serdecznie witamy na naszym nowym forum Multimedialnego Kursu dla Seniora. Zapraszamy do dyskusji.
Administrator
Administrator

Re: Witajcie

Postprzez Zdzisia 14 lis 2010, o 12:07

Witam bardzo serdecznie. Jestem Zdzisia emerytka od - oj już nie pamiętam ...Mieszkam w kujaw.-pomor. Komputer mam od niedawna więc taki kursik to skarb dla takich "zerówkowych". Całemu Zespołowi kSenior WIELKIE podziękowania, pozdrawiam.
Tyle jestem warta, ile mogę dać innym....
Zdzisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Dariusz 15 lis 2010, o 07:59

Witam Serdecznie. Miło mi powitać pierwszą osobę na naszym forum. Mam na imię Dariusz i jestem pracownikiem Gdyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Cieszę się że kurs przypadł do gustu. Jesteśmy w trakcie nagrywania nowych materiałów. Prosimy zachęcać więcej znajomych. Musimy ożywić to forum.:) Proszę pamiętać, iż udzielamy profesjonalnych porad komputerowych w odpowiednim temacie "Senior on-line". Zachęcamy do dyskusji. Pozdrawiam. :)

Dariusz
Dariusz
Administrator

Postprzez wawik 21 lis 2010, o 17:40

Witam sie na nowym forum. :)
Czy przez przypadek? chyba nie, bo korzystałem z linku: http://ksenior.pl/kursmm.php
i tak się tu znalazłem. Już ponad 22 lata na emeryturze, a za moich młodych lat nie było takich wynalazków. :D
a tu jest okazja aby się czegoś nauczyć - obiecuję, że będę pilnym uczniem. :D
Pozdrawiam
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Tomasz 22 lis 2010, o 17:05

Witamy również, bardzo serdecznie.

Cieszymy się, że dołączyła do nas kolejna osoba. Chcielibyśmy, aby było nas jak najwięcej, co pomoże nam rozwijać nasz portal, w kierunku w jakim Wy chcecie. Żeby jednak do tego doszło, potrzebny jest wasz udział w forum, zakładajcie tematy i posty, udzielajcie się, zadawajcie pytania. W pewnych dziedzinach, jak informatyka, obsługa komputera, mechanika, polityka, ekonomia itp, możemy uważać się za ekspertów. Do tego szukamy ekspertów z różnych dziedzin, którzy będą dla was pomocni. Należy jednak pamiętać, że to Wy musicie zadawać pytania, mówić głośno co Was interesuje, co Wam nie odpowiada i jak możemy wam pomóc.
Tomasz
Moderator

Postprzez wawik 23 lis 2010, o 19:02

Dzięki za przyjęcie do tego grona.
Ja ze swej strony mogę z pewną nieśmiałością zaoferować pomoc w miarę moich możliwości z ogrodnictwa, wedliniarstwa, nalewek, i w uprawie winorośli. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez elzbieta 15 gru 2010, o 21:52

Witam serdeczniei od razu dziekuje za takie wspaniale forum i program do nauki - mieszkam w Niemczech od 30 lat i od 2 lat jestem na emeryturze a komputer sprawia mi wiele radosci chociaz to wiedza nie do zdobycia na szybko ale radze sobie jak umiem a jak nie wiem to szukam lub pytam wiec cudownie ze do Was trafilam napewno bedzie tu milo i pomocno,Elzbieta
elzbieta
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Witaj,,,

Postprzez Nektarynka 15 gru 2010, o 22:33

Witaj ,,Elżbieto cieszę się że weszłaś na forum będzie więcej( pań),co prawda jest mało osób ale myślę że seniorzy jeszcze nie wiedzą .Jest bardzo miło przyjaznie i zawsze dostaniesz pomocnej dłoni . :) Pozdrawiam milutko. :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez elzbieta 16 gru 2010, o 13:35

dziekuje za mile powitanie stoooooookrotne dzieki,a nas pada snieg i nie widac swiata,milego popoludnia
elzbieta
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 16 gru 2010, o 20:32

Witamy cię Elżbieto :) Jak narazie forum ma mało uczestników, ale będzie ich więcej.. potrzeba czasu :) Proszę o polecanie tej strony swoim znajomym.

Pozdrawiam.
Krystian
Administrator

Następna strona

Powrót do Przywitaj się z nami :-)