Witajcie

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Re: Witajcie

Postprzez sofi 26 gru 2010, o 13:19

Nektarynka napisał(a):
sofi napisał(a):Witam wszystkich serdecznie, jestem zaproszona przez Stokrotkę ,jest to piekny kwiatek z łączki .

Witaj Sofi,, miło mi że mnie posłuchałaś to naprawdę dobry wątek wiele się można nauczyć panowie starają się nam pomagać .Pozdrawiam Cię cieplutko i czuj się dobrze :)
Stokrotko mam pytanie ?Czy panowie pomagają wdowom? :)
sofi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 26 gru 2010, o 13:39

Witamy cię Sofi. A czemu mielibyśmy nie pomagać ? :-)
Krystian
Administrator

Postprzez Tomasz 26 gru 2010, o 16:50

Pomagamy wszystkim, w granicach naszych skromnych możliwości niestety, ale cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami dla was.
Tomasz
Moderator

Postprzez sofi 27 gru 2010, o 12:07

Witam pana Kristiana Miło mi że zechciał pan odpisać i w przyszłości pomóc (wdowom)Jest to miły gest z pana strony Pozdrawiam Sofi. :) Mam jeszcze prosbe do pana Tomasza ,może w przyszłości jakiś portal randkowy dla seniorów Pozdrawiam również pana Tomasza , życząc panom pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku 2011-------Zosia :) :)
sofi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Lucyna 27 gru 2010, o 15:03

Witam serdecznie. Wprawdzie komputerem bawię się już trzeci rok, ale ciągle nic nie umiem. Chętnie skorzystam. Pozdrawiam
Lucyna
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez pustamyszka1944 27 gru 2010, o 17:41

Witam serdecznie!
Dziękuję za powiadomienie mnie o takim kursie.Mam na imię Jola.Komputer mam od trzech lat.Bardzo przydadzą mi się instrukcje i skorzystam z nich na pewno
pustamyszka1944
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Zdzisia 27 gru 2010, o 18:47

WITAM bardzo serdecznie nowo przybyłych Użytkowników.
Załączniki
17.png
17.png (81.42 KiB) Przeglądane 266 razy
Tyle jestem warta, ile mogę dać innym....
Zdzisia
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 30 gru 2010, o 19:08

Komputer mam od roku i moje dotychczasowe umiejętności zawdzięczam pomocy ludziom dobrej woli na innym forum. Interesuję się również fotografią - aparat cyfrowy posiadam od kilku miesięcy i ciągle stanowi rzecz nie do końca poznaną. Na tym forum mam nadzieję poszerzyć swoje wiadomości na ten temat. Jestem od kilku lat na emeryturze, więc powinnam mieć dużo czasu, ale stwierdzam, że ciągle mi go brakuje, chociaż miejsce telewizora zajął komputer (laptop), chyba dlatego że dla mnie czas się skurczył- niestety. Witam serdecznie administrację forum i wszystkich forumowiczów, miło mi ,że wspólnie będziemy się uczyć. Lubię się uczyć.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Ryszard 18 lut 2011, o 08:53

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Nazywam się Ryszard Miśkiewicz, mam 55 lat a mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim. Różne drogi już w życiu przeszedłem jak to się mówi "z nie jednego pieca chleb jadłem". Z komputerem jak i z Internetem miałem tyle do czynienia, gdy kupowałem je dla swoich dzieci. Czasu ani możliwości poznania tego wynalazku nie miałem. Wiadomo : praca, praca i jeszcze raz praca. Dopiero teraz, kiedy zawał serca, "bay-passy" a do tego cukrzyca typu 2 pozwalają na takie przyjemności. Taka jest prawda. Nauka obsługi komputera i wykorzystania Internetu sprawia mi przyjemność. Co prawda moje dotychczasowe życie czasem sprawia, że wydaje mi się, że siedząc przed monitorem marnuję czas. Postanowiłem więc urządzenie to zacząć wykorzystywać do zarabiania. Tak więc zarabiając - uczę się. Trafiłem na Facebook-u na adres strony http://www.ksenior.pl i szczerze powiem, zaczyna mi się podobać. Witryna ale i ludzie, którzy tutaj są. Nie tylko, że możemy sobie porozmawiać na różne tematy, to możemy wiele się nauczyć. To, że możemy nauczyć się wiele jedno od drugiego, to są również różnego rodzaju kursy tak bardzo potrzebne aby wykorzystywać te umiejętności w sieci.Jednym zdaniem: cieszę się, że znalazłem się wśród WAS.
Mimo mroźnego dnia pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko.
Ryszard :D
http://e-biznes50plus.pl/
Ryszard
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Janek 18 lut 2011, o 10:52

Witaj Rysiu!
Myślę, że dobrze trafiłeś i że będziesz się dobrze czuł pośród nas. Forum jest młode, ale dobrze się zapowiada.
Zespół prowadzący to forum wraz z Administratorem jest bardzo profesjonalny i kulturalny.
Jak za pewne zauważyłeś jest tu fajnie prowadzony kurs komputerowy, na dwóch poziomach - dla początkujących i dla zaawansowanych.
Znajdź sobie ciekawy temat/wątek na forum, czytaj i pisz. A gdy będziesz miał problem (komputerowy) - śmiało pytaj.
Pozdrawiam.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przywitaj się z nami :-)