Witajcie seniorzy

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Re: Witajcie seniorzy

Postprzez Reni1947 15 sty 2013, o 20:32

Witaj Marto :)
Miło, że podjęłaś dialog ze mną, tylko chcę sprostować.
Pisząc "muszę" absolutnie nie w tym kontekście, że ktokolwiek mnie ustawia,oczywiście mogę sobie siedzieć tutaj ile chcę, tylko zdrowy rozsądek nakazuje,że nie można przesadzać w żadnej pasji, bo są jeszcze inne zajęcia.
Nie będę ukrywać, że 10 lat temu złapałam komputerowego bakcyla i w zasadzie to trwa, tyle tylko, ze do tej pory zawsze komputer miałam ustawiony, a gdy były jakieś usterki to mi naprawy i wszelkie instalacje programów dokonywali syn, zięć jednym słowem młodsze pokolenie bo dla mnie to była czarna magia.Teraz naszła mnie chęć poznania jak prawidłowo instalować programy i jak z nich korzystać, które wybrać, by panować nad porządkiem w komputerze.Jak ktoś stwierdził wcześniej, młodzi nie mają czasu na tłumaczenie,poza tym prawdę powiedziawszy nie zbyt rozumiem ich język,dlatego muszę sama dojść do tego, licząc również tutejszą społeczność forumową.
Na razie pilnie studiuję kurs multimedialny, bo są to wspaniałe lekcje na miarę emeryckiego umysłu. Już znajduję tam odpowiedzi na moje pytania, więc dopiero jak to ogarnę to będę zadawać konkretne pytania.
Tymczasem wielkie brawa dla Twórców tego kursu i prośba o dalsze lekcje.
Pozdrawiam
Obrazek
Wciąż nie mogę go ujarzmić, kto pomoże>
Reni1947
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 18 sty 2013, o 16:59

Serdecznie witam wszystkich tych,których jeszcze nie znam i cieszę się,że jest nas coraz więcej na tym forum.Cieszy mnie również to,że w większości sami dochodzimy do perfekcji w opanowywaniu trudnej czasami wiedzy o komputerze.Mnie wprowadzał wnuczek ale ostatnio stwierdził,że lepiej od niego opanowałem te zagadnienia.
Życzę wszystkim i sobie miłej atmosfery na tym forum.
Edward :)
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 22 sty 2013, o 19:39

Witaj Janos.
Dlaczego tak bardzo krótkie Twoje przywitanie?
Myślę, że nie masz zamiaru przebywać w naszym towarzystwie, to i na witanie się szkoda czasu?
A może mylę się?
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez ddpsj9 25 sty 2013, o 09:17

Witajcie :)
Jesteśmy seniorami z Centrum Aktywności i Integracji Seniora w Słupsku. Odkryliśmy Was i będziemy korzystać z Waszych lekcji.
Pozdrawiamy serdecznie ! ;)
ddpsj9
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 25 sty 2013, o 17:44

Jesteśmy seniorami z Centrum Aktywności i Integracji Seniora w Słupsku. Odkryliśmy Was i będziemy korzystać z Waszych lekcji.

Witam Seniorów z Centrum Aktywności.
Miło,że nas odkryliście.
Zapraszamy nie tylko na lekcje, ale również do czynnego uczestnictwa w życiu forum.
Tak jakoś się składa, ze wszyscy traktują to forum jako forum pomocowe, potrzebne tylko w czasie awarii, lub potrzeby pomocy.
A tutaj, proszę rozejrzeć się, jak wiele jest tematów, tylko brakuje nam chętnych do zabierania głosu w dyskusjach, albo przedstawianie swoich poglądów i treści.
Zapraszam , nie tylko na lekcje....
Witam.Obrazek
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Reni1947 25 sty 2013, o 19:57

Choć nie jestem z seniorką z Centrum Aktywności skorzystam z zaproszenia, tylko na razie nie wiem w jakiej dyskusji zabrać by głos... trochę nieśmiała jestem ;)
Obrazek
Reni1947
Aktywny
Aktywny

Postprzez halina 26 sty 2013, o 16:54

Witaj Reni.
Zapraszam do każdej dyskusji, jaka tutaj będzie Ci odpowiadać.
Możesz tutaj również założyć swój watek na interesujący Ciebie temat i zaprosić innych do dyskusji.
Jednym słowem - można wszystko, oby zgodnie z regulaminem, który nie jest uciążliwy.
Witaj w naszym gronie. Obrazek
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Reni1947 27 sty 2013, o 12:24

Witaj Halinko.
Tak jak wspominałam.Obecnie głowny mój powód by zarejestrować się na tym portalu to chęć rozszerzenia wiedzy informatycznej.Wiele czasu poświęcam na przerabianiu kursu komputerowego, a pozatym bywam w kawiarence, i tam ucinam pogawędki na różne tematy przy kawce serwowanej przez Krystynę i podziwiam również Twoje kwiaty.
Pozdrawiam w tym wątku wszystkich seniorów :)
Obrazek
Reni1947
Aktywny
Aktywny

Postprzez halina 27 sty 2013, o 12:35

Myślę, że będę wyrazicielką wszystkich, jeśli powiem, że cieszymy się, że tu jesteś i bierzesz udział w życiu forum.Obrazek
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez frank2w 28 sty 2013, o 16:37

Witam wszystkich.
Jestem nowy,Mam lat 74 .wykształcenie -technik elektronik ,emerytowany stoczniowiec i marynarz{ elektryk okrętowy]. 24 lata na morzu w polskiej i obcej flocie.
komputerem posługuję się od niedawna.Zaiteresowania : elektronika ,motoryzacja i historia Polski.
frank2w
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przywitaj się z nami :-)