[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Witajcie seniorzy | kSenior forum - forum dla seniorów

Witajcie seniorzy

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Re: Witajcie seniorzy

Postprzez halina 9 lis 2012, o 15:32

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Witajcie seniorzy

Postprzez BabkaGratka 22 lis 2012, o 17:41

Witam Bywalców.
Klaniam się pięknie, melduję przybycie i cieszę się, że tu do Was trafilam.
Przepraszam, klawiaturę mam nieco sfatygowaną, nie chce wybijać pewnych liter,
zapewniam, ze to nie jest z mojej strony maniera, tylko feler. :oops:
Myślę, że podszkolę się trochę z komputera.Jestem informatycznym samoukiem , korzystając ze strony ksenior.pl zamiast metodą prób i błędów szybciej opanuję na kursie potrzebne mi umiejętności.
BabkaGratka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez frasag 22 lis 2012, o 18:01

Witaj BabkoGratko:
To tak jak my prawie wszyscy-samouki i koleżeńska pomoc na tej stronie.Życzę przyjemnego pobytu tutaj i zapraszam na Forum.

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 22 lis 2012, o 19:23

Ja też witam nową Babkę, w dodatku młodą Babkę, bo każda Babka jest młoda. :lol:
My się tu wszyscy podszkalamy i w grupie raźniej i zgubić się trudniej :lol:
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez halina 23 lis 2012, o 12:30

Witam Cię serdecznie.
Proszę pisz co Ci na sercu leży i z czym zechcesz z nami się podzielić, tutaj wszyscy są przyjaźnie do siebie nastawieni i pomagamy sobie wzajemnie w czym kto może.
Pozdrawiam.
Też babka Halina.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Reni1947 28 gru 2012, o 19:27

Witam.
Aż się sama dziwię, że nigdy dotąd nie natrafiłam na tę stronę, a przecież jest ona dla mnie najtrafniejsza z wszystkich stron, na których można dyskutować we właściwym towarzystwie ;)
Choć komputer użytkuję już sporo czasu wciąż wiele rzeczy nie wiem, ale jestem otwarta na naukę, na którą ..,jak mówią, nigdy nie jest za późno. Do tej pory głównie korzystam z komunikatorów, przepisów kulinarnych, ale jeszcze interesują mnie programy do obróbki zdjęć, które wciąż dla mnie są niezbyt zrozumiałe.
To na razie tyle, idę zapoznać się głębiej z tym portalem i pozdrawiam wszystkich emerytów :D

Wciąż nie mogę go ujarzmić, kto pomoże>
Reni1947
Aktywny
Aktywny

Postprzez Rysbar 29 gru 2012, o 07:08

Dzień dobry!
Witam nową uczestniczkę naszego forum. Na pewno znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji, a także dużo pomocnych rad ze strony bardziej zaawansowanych uczestniczek i uczestników. Powodzenia w korzystaniu ze strony. O wątpliwościach czytaj w poszczególnych wątkach i pytaj. Panie Nektarynka, Halina i Krystyna posiadaja już dużą wiedzę i chętnie się z nią dzielą. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez Nektarynka 30 gru 2012, o 18:00

Witaj Reni ...miło że Powiększyłaś nasze grono...Wszyscy się uczymy i pomagamy sobie...Zawsze coś dla siebie znajdziesz ..Pozdrawiam.. :)
Rysbar ..Jesteś niemożliwy . ;) ...Przecież wszyscy znamy się na czymś... nie koniecznie na tym samym....
Pozdrawiam cieplutko.. :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Reni1947 15 sty 2013, o 10:39

Witam i dziękuję za miłe powitanie :)
Jak wspominałam jestem 65latką, emerytką od 10 lat, komputer jest moją pasją, jestem jedynym użytkownikiem (mąż woli tv i książki).Trochę mam mało czasu na poświęcenie się tej pasji, akurat w środowisku moich znajomych nie jest ona zbyt popularna, twierdzą, że jestem uzależniona :shock: i w związku z tym muszę ograniczać swój czas przy komputerze i zajmować się, jak to babcie:gotowaniem, opieką nad wnukami,spacerami z mężem, wizytami u dzieci,znajomych itp, itd.
Od czasu wpisu wpadałam tu często, przede wszystkim w przyśpieszonym tempie przyswajałam sobie kurs multimedialny, to dzięki niemu odkryłam stronę Ksenior.pl i to wspaniałe forum.
Z kursu multimedialnego wiele tematów znałam, ale ten sposób przedstawienia pozwolił mi utrwalić wiedzę, ale jednocześnie dalej mam w głowie mętlik i wciąż wiem, że nic nie wiem
Jakie są moje oczekiwania ? Otóż zrozumiałam,że i tak nie ogarnę wszystkich komputerowych możliwości, bo to jest niemożliwe, ale przebywając w swojej grupie, jaką są emeryci chciałabym usystematyzować i poukładać to wszystko w logiczną całość. By komputer wreszcie "zaczął mnie słuchać" i żeby mi nie ściągał niezrozumiałych plików :evil: ,które powodują okropny bałagan :mrgreen:
Pozdrawiam.
PS.Swoje problemy i sugestie przedstawię w odpowiednim dziale, by tu chociaż zachować porządek. ;)

Wciąż nie mogę go ujarzmić, kto pomoże>
Reni1947
Aktywny
Aktywny

Postprzez marta46 15 sty 2013, o 17:14

Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przywitaj się z nami :-)