Witaj drogi użytkowniku.

Tutaj będą się pojawiać informacje od załogi kSenior.pl. Nowe tematy mogą zakładać tutaj tylko administratorzy i moderatorzy.

Witaj drogi użytkowniku.

Postprzez Administrator 10 lis 2010, o 00:39

Drogi użytkowniku.

Witaj na forum strony http://www.ksenior.pl. Ten portal oraz forum stworzyliśmy dla seniorów i nie tylko. Zarejestrować się i aktywnie uczestniczyć może każdy użytkownik Internetu.
kSenior.pl to przede wszystkim multimedialne kursy komputerowe o różnej tematyce. Do dyspozycji jest również forum dyskusyjne na którym mogą państwo uzyskać przydatne informacje oraz porady komputerowe.
Postaramy się odpowiedzieć na każde zadane pytanie i w miarę możliwości opisać dokładnie na forum rozwiązanie danego problemu.

kSenior.pl to nie tylko multimedialne kursy komputerowe. Jesteśmy otwarci także na państwa inne zainteresowania oraz pasje a co za tym idzie propozycje nowych działów na naszym forum oraz rozwijanie ich. Zapraszamy do współpracy i dyskusji.

Pozdrawiamy
Załoga kSenior.pl
Administrator
Administrator

Re: Witaj drogi użytkowniku.

Postprzez frasag 17 cze 2011, o 14:40

Pytam czy jest tu MODERATOR? Czy mam dzwonić po MPO żeby zrobili porządek.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dariusz 17 cze 2011, o 18:52

co masz na myśli pisząc MPO ?
Dariusz
Administrator

Postprzez frasag 17 cze 2011, o 22:37

Chodziło mi o to że jakiś Syryjczyk przywiózł tu furę śmieci Ale już są usunięte i za to dziękuję Myślałem o Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dariusz 21 cze 2011, o 06:23

hehe : ). Nie zawsze mam czas tutaj zajrzeć i niektóre śmieci lubią składować się na nowo. Nie ustatnnie usuwam oraz banuje(usuniecie na stałe) wszystkich spamerów oraz dodaje do czarnej listy grupe numerów IP które się powtarzają. Zdarzyło mi się że przez masowe zabiegi jakiś użytkownik stracił możliwość wejścia na forum gdyż spamer musiał być z jego okolicy i oberwało się niewinnemu. W razie takiego zdarzenia proszę na ksenior.pl w dziale kontakt napisać a dostęp do forum zotanie przywrócony.
Dariusz
Administrator

Powrót do Informacje od załogi kSenior.pl