Wątek graficzny

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Wątek graficzny

Postprzez Nektarynka 28 mar 2013, o 18:18

Popatrz nie byłam tyle czasu...a Ty napisałaś o Filtrusiu...to świetnie może się skusisz na naukę ...Ja też uczę się na błędach ..Ale na wszystko trzeba czasu i wytrwałości...
Może komuś się przydadzą karteczki to proszę.. :)

Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Nektarynka 28 mar 2013, o 18:21

Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez 2010dan19 29 mar 2013, o 20:34

http://youtu.be/lxK9UJ6Zvs0Przepiękne są Twoje prace ,jeśli w przyszłości można byłoby je wykorzystać obrazują jakiś tekst to byłabym wdzięczna oczywiście zaznaczając kto jest autorem.Podałam link bo w świątecznym filmiku pokazałam pracę artystów malujących ustami,podziwiam tych utalentowanych ludzi i ich piękne prace. Ja technicznie jestem słaba gify nieruchomieją i.t.p. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę radosnych ,pięknych Świąt ,pomimo zimy wiosennego nastroju.
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nektarynka 30 mar 2013, o 13:29

Witaj...Danusiu ..bo takie masz imię ...odczytałam na YT..nie Jesteś już...nowicjuszką bo ładnie robisz prezentacje ..Jeżeli coś Ci pasuje to proszę bardzo ..Bierz sobie ... :) Pozdrawiam ...cieszę się że.... podobają Ci się moje obrazki....
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez 2010dan19 1 kwi 2013, o 20:42

Odwiedziłam Cię na you tubie, bardzo interesujący kanał. Pewnie część kartek sama graficznie opracowałaś,szkoda że o tym nie piszesz . Twoje piękne filmy zobaczyłoby więcej osób Mnie piosenka "Ze starej płyty " bardzo wzruszyła,może dlatego, ze w moim wieku mam więcej wspomnień jak marzeń. Kartkę zabrałam jedną ,tę w fioletach wszystkie są piękne a ta jest wyjątkowa. Dziękuję ,pozdrawiam serdecznie,poświątecznie i aby do wiosny.Danka.PS.Koszyk ze strusim jajem dostała w prezencie moja 93-letnia mama od wnuczka,a ja zrobiłam zdjęcie bo bardzo mi się
spodobał.
Załączniki
012 - Kopia.JPG
012 - Kopia.JPG (78.87 KiB) Przeglądane 443 razy
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nektarynka 3 kwi 2013, o 13:02

Witaj ...Danusiu widzę Znalazłaś mnie na Yt...świetnie...tak część to moje własnoręcznie robione obrazki...
Ja Jestem rzadko bo nie mam czasu a jeszcze jak się jest na kilku portalach to Wiesz ...a Ty też Jesteś w sen.tylko o innym Nicku...chętnie udostępnię jak ktoś ma życzenie obejrzeć sobie moje filmiki ...Ty też widzę Masz muszę pooglądać w wolnej chwili...podziwiam piękny kosz Wielkanocny a to jajo strusia to chyba na kilka osób wystarczy
Mamie gratuluję ładnego wieku i życzę 100 lat..Pozdrawiam. :) .
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez 2010dan19 4 kwi 2013, o 10:32

Dziękuję w imieniu mamy a "to jajo to wydmuszka". Ja myślałam,że na emeryturze to jest czasu ho,ho,a może i więcej. Myliłam się straszliwie.Jestem o wiele powolniejsza, a tyle bym chciała zobaczyć , także o nudzie nie ma mowy.Interesuję się fotografią,troszeczkę na you tubie i uczę się angielskiego na e-tutorze,bardzo fajny kurs, zaglądam też na ksenior i czytając posty wiem ile nie wiem.Dziękuję wszystkim ,z których rad korzystałam. Emerytura to wygodny stan,nic już się nie musi a jeszcze troszeczkę może. I to cieszy. Pozdrawiam serdecznie.
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Nektarynka 7 kwi 2013, o 16:42

Danusiu...i świetnie że optymistycznie Patrzysz na życie....Podziwiam Cię za naukę języka angielskiego i dobrze.. :)
Tak ja też myślałam że na emeryturze się zanudzę ..Kochana brak czasu..zaraz się zacznie robota w ogródku...mam nadzieję że śnieg niedługo się roztopi...Pozdrawiam...
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Nektarynka 7 kwi 2013, o 16:47

Takie obrazki zrobiłam.... :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez Nektarynka 7 kwi 2013, o 16:56

Nektarynka