Wasze własne filmy/szkolenia

Czekamy na wasze pomysły oraz sugestie :) Zapraszamy do współpracy w rozwijaniu portalu kSenior.pl

Wasze własne filmy/szkolenia

Postprzez Dariusz 8 sty 2013, o 09:22

Planuje wprowadzić system dzięki któremu mogli byście wrzucać linki do filmów instruktażowych które znajdziecie w sieci lub sami nakręcicie. Na początek filmy z Youtube. Na stronie głównej prócz filmów dodanych przez naszą załogę znajdowały by się również filmy dodane przez was. Każdy w swoim profilu na stronie miał by informacje ile dodał filmów. Filmy posegregowane oczywiście w kategoriach.
Dział mógłby nazywać się "FILMY DODANE PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW" lub coś w tym stylu.
Użytkownik zalogowany po znalezieniu ciekawego filmu w sieci mógłby od razu pod konkretną kategorią opublikować go na naszej stronie w dziale filmowym użytkowników portalu.

Co myślicie o takiej idei rozwoju naszego portalu?

Ja osobiście uważam to za ciekawy sposób by strona rozwijała się dynamiczniej i żebyście wy mieli duży wpływ na rozwój.
Dariusz
Administrator

Re: Wasze własne filmy/szkolenia

Postprzez halina 8 sty 2013, o 18:13

Co myślicie o takiej idei rozwoju naszego portalu?

Ja myślę, ze pomysł dobry. Osobiście sama znalazłam kilka filmów na YouTube które dotyczyły rozwiązaniu moich problemów z komputerem.
Ale masz na myśli nie tylko filmy instruktażowe , wszystkie podzielone na kategorie. Pomysł dobry.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dariusz 9 sty 2013, o 07:32

Mam na myśli na razie tylko filmy instruktażowe. W youtube jest wiele filmów ciekawych nie naszego autorstwa i ksenior byłby też takim zbiorem naukowych ciekawych poradników. Wszystko oczywiście posegregowane w kategorie. W razie gdyby jakieś kategorii nie było to zgłaszacie i umieszczamy daną kategorie.

Oczywiście nasze materiały cały czas dodajemy w kursie multimedialnym a na stronie był by dodatkowy wasz dział gdzie będziecie podsyłać linki do filmów instruktażowych które znajdziecie na youtubie.

Czekam na dalsze wasze wypowiedzi w tej sprawie. Osobiście uważam że to napędzi naszemu portalowi duży rozwój. Po wprowadzeniu rejestracji zaobserwowałem już zwiększony ruch i chęć wracania do kSeniora przez użytkowników.
Dariusz
Administrator

Postprzez frasag 9 sty 2013, o 09:54

Ja pozwoliłem sobie wkleić tutaj link do stronki gdzie jest bardzo dużo takich filmików z poradami.Są też i o komputerach.Pewnie nie wszystkie są dobrej jakości i przydatne,ale warto zajrzeć:
http://www.spryciarze.pl/film/wszystkie-filmy
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dariusz 9 sty 2013, o 10:50

Owszem zgodzę się spryciarze to duża baza filmów. Można znaleźć tam wiele praktycznych rzeczy ale.... mnóstwo filmów jest prymitywnie nakręconych przez dzieci itp.

Chodzi głównie o to żeby to co znajdziemy, znajdziecie zbierać w jedno miejsce pod konkretne kategorie. Tym miejscem byłby kSenior.
Dariusz
Administrator

Postprzez wawik 9 sty 2013, o 10:55

Jestem za. :P
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 9 sty 2013, o 17:26

Jestem za a nawet przeciw.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez grazyna 9 sty 2013, o 18:35

Pomysł świetny do realizacji od zaraz ,zapewne ożywi forum pozdrowienia dla wszystkich Grazyna
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez Rysbar 13 gru 2014, o 17:55

Pisze kokardka:
aby chętni pracownicy uczyli się języka, nie wychodząc z biura i nie musząc dojeżdżać do szkoły.

hmm... a kiedy będą pracować?
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Powrót do Propozycje - Sugestie - Nowości