Troche o Mnie....

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Troche o Mnie....

Postprzez Lucek 15 9 kwi 2011, o 07:39

Witam,
Jestem juz Seniorem, więc kontakt z komputerem to dla mnie nowe wezwanie-sam się staram poznać wszystkie tajniki tego urzadzenia- niemniej jest to dla mnie wspaniałe zajęcie, pochłaniajace wiele czasu- ale dla Mnie jako osoby na emeryturze jest oky.W obecnym czasie, gdy życie tak szybko mija umiejetność cieszenia sie z każdego przeżytego dnia to wielka radość - dlatego czas spedzam w internecie Mjąc kontakt z całym światem.
Mam czesto wiele problemów z internetem- nie zawsze umiem sam rozwiazać problem- ale metodom-
próbi błedów" jakoś staram sie to pokonać.Pozdrawiam. :P
Lucek 15
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Troche o Mnie....

Postprzez wkbiedronka969 7 maja 2011, o 17:47

Witam seniorów!! Ja też jestem na emeryturze i staram się pogłębiać moje zainteresowanie przy pomocy komputera.
Początki były trudne ale teraz jakoś daję sobie radę i nie mam większych trudności z obsługą komputera.
Jeżeli czegoś nie wiem proszę o pomoc moich internetowych przyjaciół i wspólnie sobie pomagamy.
Interesuję się literaturą, fotografią, ziołolecznictwem i takimi różnymi sprawami. Pozdrawiam i życzę sukcesów i dużo wytrwałości, a przede wszystkim zdrowia.
wkbiedronka969
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Troche o Mnie....

Postprzez Knieja 3 kwi 2014, o 05:49

Witam jestem tu nowa .Widzę,że raczej nie chętnie ludzie piszą o sobie,bo skromniutko tu ;) Mieszkam nad brzegiem jeziora i prowadzę własną działalność.Zimą mam sporo wolnego czasu więc chętnie korzystam z laptopa.Wielu,rzeczy jeszcze nie potrafię tj.zmniejszać zdjęć oraz wielu innych funkcji, może z czasem się nauczę.Podstawa jako tako ,ale reszta to czarna magia .Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i życzę zdrówka :P
Knieja
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Przywitaj się z nami :-)