telewizja cyfrowa

Tutaj piszemy o wszelkiego rodzaju nowinkach technologicznych oraz ciekawostkach ze świata elektroniki. Jeśli interesują ciebie komputery, telefony oraz inne zdobycze techniki XXI wieku to jest to forum dla ciebie :) Zapraszamy do dyskusji.

telewizja cyfrowa

Postprzez michal55 25 wrz 2012, o 14:31

Co sądzicie o braniu dziś ofert telewizji satelitarnej, kablowej? Ja przeprowadzam się do domku wolnostojącego z żoną i myślimy o wzięciu jakiejś oferty. Dotychczas w bloku nie mieliśmy zbytniego wyboru. Żona jest przekonana, że warto, ja się waham, bo sprawnie krzystam z internetu i nie mam problemu ze znalezieniem interesujących seriali/filmów. Chętrnie przeczytam opinie innych
michal55
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: telewizja cyfrowa

Postprzez halina 25 wrz 2012, o 19:08

Wcześniej miałam przez wiele lat TV kablową, mogłam mieć tam również internet , ale z tym ostatnim były ponoć kłopoty.
Dlatego jak zaczęłam przygodę z internetem, zmieniłam dostawcę i od trzech lat wszystko tj. trzy telefony, TV i internet mam z Dialogu. Jestem zadowolona.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez karann 27 wrz 2012, o 02:24

osobiście mam od trzech lat telewizję N i jestem bardzo zadowolony. trzymam się najtańszego pakietu (teraz bodajże za trzydzieści parę zł), mam dobrą jakoś telewizji, kanały sportowe i informacyjne, czy to co mi jest potrzebne. z kablówki zrezygnowałem dawno - za dużo płaciłem, a oferta była niezmieniana przez lata.
karann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez michal55 30 wrz 2012, o 02:25

No właśnie z kablówką to tak jest... Co do telewzji n to patrzyłem i faktycznie ich róznorodności co do ofert jest w porządku, nawewt moglibyśmy wziąć coś parę złotych droższego, bo jest wiećej filmów wtedy. Choć mi osobiście poza sportem i kanałami naukowymi nic do szczęścia nie jest potrzebne :)
michal55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez karann 30 wrz 2012, o 08:29

coś widzę temat spędza Ci wręcz sen z powiek, hehe :) ja głównie to Cię interesuje to warto, choćby przez fakt, że teraz enka transmituje ligę mistrzów nastepne trzy sezony. pytanie co z żoną :) zawsze też jest vod, można zamówić jakieś filmy/seriale.
karann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez michal55 30 wrz 2012, o 12:26

He he, nie, taka noc się trafiła komputerowa po prostu. Ale nie zdarza się często :)
Żona nie jest z tych co potrzebują filmów i seriali, wiec raczej nie bedzie się upierać przy czymś droższym. Pytanie razczej czy sprzęt z takich tanich jest coś wart.
michal55
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez karann 30 wrz 2012, o 20:54

Nie, nie jest to tandeta, Enka nigdy nie dawała jakiś gratów. Choć na pewno warto zakupić coś z nagrywarką, z drugiej strony to uzależnione jest zawsze od potrzeb. Są też teraz oferty z internetem mobilnym tak w ogole.
karann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hutkow 4 kwi 2013, o 18:30

Witam!
My mamy w domu Cyfrowy Polsat oraz Kablówkę Multimedia,małżonka korzysta z Polsatu ja z Kablówki cyfrowej i internetu za który płacę w przypadku przekroczenia limitu 1GB.Kablówkę mamy dla tego,że w przypadku dużych opadów śniegu lub deszczu często nie było obrazu.Teraz od kilku miesięcy nie było przypadku zaniku obrazu.Z Polsatu można odbierać tylko na jeden telewizor,a każdy z nas ma swe ulubione kanały.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez marta46 5 kwi 2013, o 00:20

W domu mam kablówke Multimedia, może iść na dwa TV, na każdym mozna ogladac coś innego, kiedyś wstawiłam rozgałęźnik. na ogół mąż ogląda programy w telewizorze a ja na laptopie / musi być do laptopa podłączony dekoder/.
Na działce mam tylko cyfrową z dekodera,21 programów, ale to wystarcza. Jak podłączę laptopa to też każdy może oglądać coś innego. Można też przez internet, ale tam mobilny jest bardzo lichy.
Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Postprzez Nektarynka 7 kwi 2013, o 17:14

Witam...My mamy Platformę N jesteśmy zadowoleni obraz czyściutki w HD...chociaż telefony się urywają z ofertami żeby powiększyć pakiet .Płacimy 58 zł .Ale mamy dużo kanałów te Różne National.Chanel .National geografic itp .wszystkich chyba ponad 100 kanałów....Ale człowiek nie jest w stanie obejrzeć wszystkiego ..trzeba by było siedzieć od rana... :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Następna strona

Powrót do Ogólny