Telefony kiedyś i dziś.

Tutaj piszemy o wszelkiego rodzaju nowinkach technologicznych oraz ciekawostkach ze świata elektroniki. Jeśli interesują ciebie komputery, telefony oraz inne zdobycze techniki XXI wieku to jest to forum dla ciebie :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Telefony kiedyś i dziś.

Postprzez frasag 2 kwi 2013, o 11:03

A i jeszcze jedno: nie warto brać nowej umowy przed terminem,jeśli to nie jest konieczne( np.zepsucie telefonu)
Miałem taki problem 2 lata temu.Wziąłem wcześniej o 2 miesiące.A potem po skończeniu umowy zmieniłem operatora.I wyszło tak,że te ostatnie 2 miesiące zapłaciłem bez zniżki.Czas umowy biegnie normalnie,ale zniżka jest na 24 miesiące od daty podpisania ANEKSU.Wszystko zgodnie z literą prawa,reklamacje nic nie dały.Ale nie wiem czy u wszystkich operatorów stosują takie chwyty poniżej pasa.Wszystko jest OK dopóki podpisujesz nowe aneksy, a jak rezygnujesz to masz problem.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 29 lis 2014, o 07:58

Pisze Doniuszka:
Doniuszka napisał(a):A niech się ta technologia rozwija. Wyobraź sobie, że mojemu koledze udało się odnaleźć porwaną córkę tylko dlatego, że na jej telefonie założył aplikację śledzącą http://spyecler.pl/. Zobacz co może taka aplikacja śledzić.

Przecież jest to program do szpiegowania, nie wiem do końca czy jest to legalne.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez frasag 4 lut 2015, o 09:17

Najlepiej nadążyć autem, ale musi być SUPER czyste, bo higiena to podstawa.
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez frasag 24 lut 2015, o 15:02

Dzisiaj długo zastanawiałem się nad kupnem Lumia 535 z systemem Windows 8.1- ma dostać aktualizację do W10. Cena 499 zł. Już prawie go kupiłem, ale ostatecznie zdecydowałem się na kupno baterii- zamiennika do wysłużonego LG ku990 Viewty. Androida testowałem kilka dni jak Play robił testy, ale jakoś nie przypadł mi do gustu- ma dużo aplikacji dla mnie zbędnych i dużo wirusów. Może Lumia jeszcze stanieje. :)
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez JoanBon 30 lip 2015, o 11:03

Kiedyś telefon służył jedynie do dzownienia a potem dzownienia i smsowania, obecnie telefon to mały komputer :D Na którym można większość podstawowych rzeczy które wykonujemy na komputerze zrobić. Czyli takie małe centrum dowodzenia światem.
JoanBon
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Ogólny