[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
szalenstwa seniora | kSenior forum - forum dla seniorów

szalenstwa seniora

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

szalenstwa seniora

Postprzez waldemar tchórzewski 24 sie 2012, o 19:47

Moją pasją od niedawna jest hodowla gołębi.W mojej wolierze mieszkają Rysie Polskie-najstarsza znana polska odmiana gołębia.Morfologia tych ptaków została opisana za czasów Zygmunta Starego-są piękne,bardzo głośno gruchają.Są to gołębie typu folwarcznego,tak jak większość gołębi są dobrymi i czułymi rodzicami.Jak się rozejrzę i przeszkolę to zaproszę na fotograficzny spacerek po moim gospodarstwie.To hobby zmusza do wizyt na bazarach i giełdach to też są ciekawe klimaty.
Przez wiele lat intensywnie nurkowałem, obowiązki rodzinne i ograniczenia budżetowe spowodowały,że moje graty do nurkowania sparciały .Teraz kiedy dzieci są samodzielne chcę się zebrać na odwagę..............
Pozdrawiam
waldek
waldemar tchórzewski
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: szalenstwa seniora

Postprzez halina 25 sie 2012, o 20:36

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 25 sie 2012, o 22:23

Witajcie ...Halinko i Waldemarze..widzę że porobiłaś zdjecia gołąbeczkom...u mnie też przylatują na podwórko...
ale pojedyńczo ..postaram sie zrobic zdjęcia...Z przyjemością obejrzę Twój spacer... :D Pozdrawiam...
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez karann 27 wrz 2012, o 02:04

ciekawe, ncoraz mniej ludzi z takimi fajnymi pasjami. obrączkowanie gołębi też mnie zdziwiło przyznam..
karann
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez halina 27 wrz 2012, o 17:08

No, a gdzie jest nasz gospodarz? Założył watek obiecał zdjęcia i ponad miesiąc, ani widu, ani słychu (tak mówią) :)
Mam jeszcze jedno zdjęcie gołębia , znalazłam, zrobiłam z balkonu.
Obrazek

Ale ten to ponoć rasowy. Jeden z największych, jakie w Polsce występują.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 28 wrz 2012, o 14:23

Halinko śliczny gołąbek.a gospodarz zniknął... :D
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez halina 29 wrz 2012, o 15:22

Otóż to Nektarynko, napisał i mam nadzieję, że nie będzie za długo się uczył. Mógłby przecież powrócić na wątek, który założył i jeśli ma jakieś problemy, napisać o tym, chętnie pomożemy w miarę swoich możliwości.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 29 wrz 2012, o 18:57

Założyciel wątku biesiaduje na forum gołębnik.pl i na sprawy w komputerowniku nie na czasu. :lol:
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Nektarynka 29 wrz 2012, o 21:26

Ha...ha...czyli nam odfrunął...szybko mu się znudziło ...albo brak czasu... :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez halina 30 wrz 2012, o 19:17

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje