[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Stare zdjęcia i fotografie - moja kolekcja | kSenior forum - forum dla seniorów

Stare zdjęcia i fotografie - moja kolekcja

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Stare zdjęcia i fotografie - moja kolekcja

Postprzez Allina322 29 maja 2014, o 22:45

Ja uwielbiam stare zdjęcia, mam całą jedną ścianę domu w takich ramkach. To ma swój klimat i urok. Jeździłam po całej rodzinie żeby je zebrać. :) Trzeba się też czasem natrudzić przy odrestaurowaniu takich zdjęć, ale warto.
Allina322
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Allina322 30 maja 2014, o 15:57

Ja odkąd pamiętam zbieram stare zdjęcia, pocztówki a nawet znaczki. Mają swoją duszę, przenosza do innego świata. Uważam, że to piękne i wartościowe hobby.
Allina322
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hapi 22 lip 2016, o 20:35

Ja tez lubię oglądać stare fotografie.
Załuję, ale nie mam takich w swoich zbiorach.
Za to w niemieckich czasopismach często umieszczane są stare zdjęcia sprzed wieku
i wtedy mogę je wraz moim mężem starannie oglądać.
Często używamy lupy, żeby dokładniej dojrzeć wszystkie szczegóły z tamtych czasów.
hapi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rzeka 23 lip 2016, o 11:47

Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez marynarz123 15 mar 2018, o 19:08

Również planuję zebranie wszystkich zdjęć. Bardzo dużo mam zapisanych na komputerze. Dzieci wysyłają mi często zdjęcia na pocztę. Może ktoś poleciłby mi, gdzie mogę niedrogo wywołać zdjęcia w Zamościu?
marynarz123
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez marynarz123 15 mar 2018, o 19:09

Również planuję zebranie wszystkich zdjęć. Bardzo dużo mam zapisanych na komputerze. Dzieci wysyłają mi często zdjęcia na pocztę. Może ktoś poleciłby mi, gdzie mogę niedrogo wywołać zdjęcia w Zamościu?
marynarz123
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje