Przywitaj się z nami

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Przywitaj się z nami

Postprzez Seniorka666 29 lip 2017, o 16:39

Dzień dobry wszystkim. Zarejestrowałam się na KSenior już bardzo dawno, ale do tej pory nie byłam na forum aktywna. Dzisiaj wracam, żeby znaleźć się w grupie ludzi otwartych, aktywnych, którzy chcą się rozwijać, chcą " z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe... Jestem już po 70 ( no, ciut więcej), uczestniczę w zajęciach Uniwersytetu III Wieku.". Bardzo interesuje mnie komputer i kurs multimedialny.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Seniorów.
Seniorka666.
Seniorka666
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Przywitaj się z nami

Postprzez Lka9 1 sie 2017, o 17:18

Witaj ja także jestem nowy. Pozdrawiam
Lka9
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Seniorka666 10 sie 2017, o 09:25

Pamiętam mój pierwszy raz z komputerem........wstyd się przyznać..... dzisiaj się z tego śmieję. ale wtedy byłam przerażona. Ktoś mi pokazał jak należy wejść na odpowiednią stronę...... i ach ! byłam zachwycona. Faktycznie działa ! A potem poszłam o kuchni zrobić sobie kawę, wracam i ....cóż widzę - cały monitor czarny. Ratunku ! Zepsułam komputer! Tak to było. Dzisiaj na komputerze pracuję, robię opłaty, kupuję przez internet ciuchy i leki, wyszukuję różne ciekawe materiały z historii, literatury czy malarstwa, słucham muzyki klasycznej na Youtub, robię kurs kroju i szycia. Otworzyłam sobie okno na świat. Zdobyłam szacunek i podziw wnuków, mam z nimi wspólny język. Bo to prawda,co powiedział poeta - " Jedni są wiecznie młodzi, drudzy wiecznie starzy. To kwestia charakteru, a nie kalendarzy."
Pozdrawiam wszystkich .
Seniorka 666
Seniorka666
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez trybulski 27 wrz 2017, o 15:35

Dzień dobry wszystkim :)
trybulski
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Przywitaj się z nami :-)