Przeprosiny za niechciane bany

Tutaj będą się pojawiać informacje od załogi kSenior.pl. Nowe tematy mogą zakładać tutaj tylko administratorzy i moderatorzy.

Przeprosiny za niechciane bany

Postprzez Dariusz 5 wrz 2011, o 15:31

Mieliśmy problem z forum i musieliśmy cofnąć się z bazą danych do tyłu z przed 2 tygodni. Mniej więcej w tym okresie zostali zbanowani spamerzy w rożnych przedziałach IP .Niestety niechcący oberwali też nasi użytkownicy. Szybko blokady zostały zdjęte lecz z powodu awarii forum musieliśmy przywrócić kopie naszej bazy forum i ja osobiście zapomniałem zdjąć blokad jeszcze raz. Opanowaliśmy problem z automatycznie rejestrującym się spamem dodając równanie matematyczne przy rejestracji.
Blokada została zdjęta. Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuacje. Walczymy ze spamem jak tylko się da. Nie zawsze trafnie umiemy zaradzić atakom i obrywają niechcący nasi użytkownicy. Jest nas mało w ekipie tworzących ten serwis. Nasza działalność jest hobbistyczna i nie posiada funduszy na szybki, wielki rozwój. Wszystko robimy sami dlatego nie zawsze szybko i trafnie umiemy zaradzić dziwnym sytuacjom. Jeszcze raz przepraszamy. Blokady wszystkie zostały zdjęte.
Avatar użytkownika
Dariusz
Administrator
 
Posty: 197
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 07:58


Powrót do Informacje od załogi kSenior.pl

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron