Przepisy na zdrowie i długowieczność

Przepisy na zdrowie i długowieczność

Postprzez Wnuczek 18 maja 2013, o 18:41

W tym temacie chciałbym zebrać wszystkie Przepisy/Recepty na zdrowie kompletne i długowieczność. Dużo już książek na ten temat zostało napisane, a przecież wszyscy Mądrzy jeszcze się nie wypowiedzieli....Miłego pisania :)
Wnuczek
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Przepisy na zdrowie i długowieczność

Postprzez hutkow 17 sty 2014, o 21:36

Witam! Eagel dał przepis z którego nic nie wynika,a może te punkty opiszesz szerzej.To będzie prawdziwy przepis.
Pozdrowienia Edward!
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik15 28 lut 2014, o 15:44

Jeśli ktoś ma za dużo czasu i się boi się aby go nuda nie zjadła to ja z kolei polecam zwykły rower na utrzymanie dobrej/doskonałej kondycji.
Przykładem niech będzie mój znajomy, facet lekko po siedemdziesiątce.
Co dziennie robi minimum 40 km. Lato, zima, deszcz i śnieg. Nie jestem pewny czy to jego życiowy rekord? ale rowerem był w Opolu - to tylko 120 km. w jedną stronę i wrócił w tym samym dniu.
Żyjmy dłużej. :shock:
wawik15
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 7 kwi 2015, o 15:45

A czy "lorealparis" jest zadowolony z Twojego spamu ???

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez czlowiekwazka 24 lut 2016, o 11:10

Moja babcia żyła 86 lat, dziadek 84 lata. Dziadków ze strony ojca nie było mi dane poznać.
Babcia z dziadkiem od zawsze wypijali dziennie łyżkę tranu, częstowali mnie nim kiedy byłam dzieckiem, ale plułam nim i za nic w świecie nie chciałam tego pić :P W wieku 80 lat babcia codziennie jeździła do miasta rowerem, zajmowała się ogródkiem, dziadek zawsze coś sobie dłubał w garażu. Zmierzam do tego, że byli sprawni i nawet mieli swoje zęby zamiast protez :)) Myslę, że to po częsci dzięki tranowi + do tego zdrowy styl życia, SWOJE jedzenie (jajka, mięso, warzywa i owoce - bez chemii!!). Ja z mężem i dziećmi również zaczęliśmy pić tran, aktualnie pijemy norweskiego gala. Wierzę, że przyczyni się on do poprawy stanu zdrowia :)
czlowiekwazka
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Ogólny