Przebudowa kSenior.pl

Tutaj będą się pojawiać informacje od załogi kSenior.pl. Nowe tematy mogą zakładać tutaj tylko administratorzy i moderatorzy.

Przebudowa kSenior.pl

Postprzez Dariusz 10 sty 2014, o 12:37

Witam. Po długich zmaganiach przebudowaliśmy system kSeniora. O to wstępny wykaz zmian.

Multimedialny kurs:

- zrezygnowaliśmy całkowicie z wyświetlania listy tematów za pomocą lekcji
- po kliknięciu w menu, w odpowiedni poziom, wyświetla się lista wszystkich filmów, bez lekcji, za to z numeracją.

Zmiana nastąpiła w otwieraniu filmów. Do tej pory, po kliknięciu w tytuł filmu, który nas interesował, otwierał się film wraz z filmami należącymi do danej lekcji. Teraz każdy film otwiera się w osobnej stronie. W trakcie przeglądania filmów wyświetlane są po prawej stronie filmy podobne. Pod filmem jest możliwość kliknięcia w przycisk ->następny film (obok znajduje się tytuł następnego filmu).

Nie musimy używać przycisku „wstecz” w przeglądarce. Nieważne gdzie się znajdujemy, za pomocą nawigacji pod czarnym menu, możemy zawsze się przenieść do poprzedniej strony lub w podrozdział, w którym się znajdowaliśmy. Nawigacja dokładnie pokazuje, gdzie w tej chwili się znajdujemy.

Strona główna:

Na stronie głównej komunikaty od załogi będą znajdować się po lewej stronie. Chcąc przeczytać ich szczegóły klikamy pod danym komunikatem w „czytaj więcej”. W środkowej części strony głównej widzimy „Co nowego?”. Tutaj będą znajdować się odnośniki do ostatnio dodanych filmów wraz z artykułami, które będziemy dla was przygotowywać. Panel logowania oraz dotacje bez zmian.

Życzymy przyjemnej nauki.
Dariusz
Administrator

Re: Przebudowa kSenior.pl

Postprzez hutkow 14 sty 2014, o 21:17

Witaj Dariusz!
Przed chwilą wszedłem na Kurs multimedialny,po kliknięciu na pierwszy temat wyskoczył napis,że używam ad blocka.Ja nigdy na żadnej stronie www tego nie robiłem i nie robię.
Pozdrowienia Edward
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dariusz 14 sty 2014, o 21:45

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Jeśli z Firefoxa to zresetuj ustawienia wpisując w adres na pasku adresu about:support następnie po prawej wybierz Zresetuj program Firefox. Być może jakiś slad w przeglądarce został i skrypt który blokuje AdBlokowiczów coś widzi. Daj znać jak poszło
Dariusz
Administrator

Postprzez hutkow 15 sty 2014, o 12:44

Zawsze używam Google Chrome,liska nigdy.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 15 sty 2014, o 12:47

Teraz zrobiłem to samo co wczoraj,napis dalej występuje.A może robi to działanie Advanced Systen Care 7.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Dariusz 15 sty 2014, o 13:41

Testowałem na kilku komputerach w firmie w której pracuje. Problem nie występuje. Podejrzewam, że masz jakiś inny program który blokuje reklamy. Informuje, że zaktualizowałem Anty AdBlockerowy skrypt i widzi teraz więcej programów które blokują reklamy :) Odinstaluj to co uważasz za podejrzane.
Dariusz
Administrator

Powrót do Informacje od załogi kSenior.pl