Prośba o pomoc w badaniach

Na tym forum proszę zgłaszać wyłącznie błędy i problemy związane z użytkowaniem strony http://www.ksenior.pl a także www.forum.ksenior.pl

Prośba o pomoc w badaniach

Postprzez ArtMat 29 kwi 2016, o 11:59

Szanowni Drodzy Seniorzy

Jestem członkiem Koła Naukowego Psychologów działającego przy Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Wraz z swoim zespołem, prowadzę badania dotyczące zachowań w internecie u seniorów. Wyniki badań zostaną zaprezentowane na konferencji "Oko w oko z internetem" w Lublinie w ramach sesji posterowej. Dlatego też zwracam się z ogromną prośbą o pomoc i wypełnienie krótkiego badania internetowego (link zamieszczony jest poniżej).

Mam świadomość, że część z państwa może być już zmęczona ciągłymi badaniami.
Dlatego też jestem w stanie jakoś pomóc w rozwoju tego forum. Mam pewną wiedzę z zakresu informatyki (podstawy programowania), a także wiem jak dbać o komputer (rozkręcanie, czyszczenie, instalacja potrzebnego programowania, obsługa programów). Oczywiście jako student psychologi IV roku posiadam pewną wiedzę, którą mogę się podzielić. Jestem w stanie (o ile będzie zainteresowanie) napisać kilka poradników, razem z zdjęciami jak dbać o komputer. Oczywiście służę pomocą także w wiadomościach prywatnych.

Badanie jest w 100% anonimowe (wystarczy wpisać wiek i wybrać płeć). Nie ma w nim dobrych, ani złych odpowiedzi. Celem naszego badania jest pokazanie że seniorzy korzystają z nowych technologii i że są istotną grupą w internecie Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc!


Link do badania:

http://goo.gl/forms/bQpFPtjMdd
ArtMat
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 11:55


Re: Prośba o pomoc w badaniach

Postprzez ArtMat 9 maja 2016, o 17:53

Szanowni Seniorzy,

Dziękuję za wszelkie wypełnienia ankiety - jest to dla nas bardzo cenne.
Jeżeli ktoś z państwa miałby chęć wziąć udział w badaniu - dalej do tego zachęcamy.

Przypominamy, że ankieta jest do wypełnienia pod tym adresem: http://goo.gl/forms/bQpFPtjMdd
ArtMat
Nowicjusz
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2016, o 11:55


Powrót do Pytania, problemy opinie.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron