propozycje

Czekamy na wasze pomysły oraz sugestie :) Zapraszamy do współpracy w rozwijaniu portalu kSenior.pl

propozycje

Postprzez Lucek 15 20 lut 2011, o 17:02

Witam,Jestem nowym członkiem Forum- do tego 72 letnim Seniorem, staram sie zapoznawac z internetem,no ale w tym wieku nie jest tak łatwo.Uważam ,że dobre by były takie porady praktyczne np:
Nie moge sobie poradzic z "klikaniem myszą" czasem klikam raz- otwiera sie strona czasem dwa otwiera sie strona- a czsem po 2 Kliknięciach otwiera sie kilka stron np WP.
Sparwa tel.komurkowego,Mam Nokie 6300- tel oky ale jak przegrać z tel zdjecia, żeby potem wysłać rodzine ? nie wiem , raz coś pokrecilem i Mi sie udało ale co? Nie wiem i takich drobnych niedociągniec Mam wiele z czym nie potrafie sobe poradzic.Wołać informatyka- to dla Dziadka nie możliwe- wyobrażcie sobie Panstwo, że za samo przyjście chce 50.- a usługa? napewno nie mniej jak 100,- tak tu w Gdyni to kosztuje.
Pozdrawiam i sory że zająłem czas problemami.
Lucek 15
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: propozycje

Postprzez Krystian 22 lut 2011, o 00:32

Użytkowniku Lucek 15 twoje pytanie i odpowiedź na nie powinna znaleźć się w dziale POGOTOWIE KOMPUTEROWE a nie "propozycje nowych działów na forum" To nie jest dział przeznaczony na to. Nie róbmy bałaganu bo w przyszłości użytkownicy pogubią się na tym forum. Niechaj wszystkie problemy i odpowiedzi z zakresu obsługi komputera będą umieszczane w dziale "POGOTOWIE KOMPUTEROWE"

Odpowiedz na twoje pytanie znajduje sie własnie w tamtym dziale.
Krystian
Administrator

Postprzez Lucek 15 22 lut 2011, o 09:11

Moge powiedzieć Sory - za zgłoszenie w nie właściwym Dziale Swojich sugestji- ale tak bywa z Seniorami- postaram sie uwaznie czytac.
Pozdrawaim L.S.
Lucek 15
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Krystian 22 lut 2011, o 20:23

Lucek 15 napisał(a):Moge powiedzieć Sory - za zgłoszenie w nie właściwym Dziale Swojich sugestji- ale tak bywa z Seniorami- postaram sie uwaznie czytac.
Pozdrawaim L.S.

Spokojnie nic takiego złego się nie stało ani nikt tu nie jest zły ani się nie gniewa :) Jesteśmy wyrozumiali dla seniorów :) ale porządek musi być.
Krystian
Administrator

Postprzez hutkow 6 sty 2012, o 16:20

Witam!
Proponuję aby pan Admin założył nowy dział pod nazwą Mój Ogród,wniosek motywuję tym,że są chętni do uczestniczenia w takim wątku tematycznym z wklejaniem zdjęć zrobionych w ogrodzie.Temat ten niewątpliwie ożywi nasze forum.
Edward :idea:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez grazyna 7 sty 2012, o 12:16

PRZYŁĄCZAM SIĘ DO PROPOZYCJI CHOĆ TEMATYKA NA FORACH POPULARNA ALE MOŻE OŻYWI I OBUDZI NASZE FORUM?GRAZYNA
grazyna
Aktywny
Aktywny

Postprzez frasag 5 lis 2014, o 12:30

Kaziu:
Powstał, troszkę inaczej się nazywa. Patrz na dole Forum.
Pozdrawiam. :)
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Propozycje - Sugestie - Nowości