Problemy ze słuchem i woskowina

Problemy ze słuchem i woskowina

Postprzez HenrykS 24 lis 2016, o 08:45

Borykam się z pewnym problemem... Od jakiegoś czasu miewam momenty kiedy niedosłyszę. Tak jakbym miał zatkane uszy. Wiem, że prawdopodobnie powinienem iść na płukanie, ale podejrzewam, że zanim nadejdzie czas na moją kolej nie będzie mnie już na tym świecie, a poza tym już się tyle w życiu wycierpiałem, że niepotrzebny mi jeszcze ból w uchu przez jakieś czyszczenie. A gdzie jeszcze dojechać komunikacją do tej przychodni. Stary człowiek to i wiatr w oczy na każdym kroku. No i o co to ja chciałem zapytać, co ja mam zrobić żeby bez lekarza to ucho wyczyścić? Synowa powiedziała, że patyczki to nie bardzo i żebym tu się spytał, to pytam.
HenrykS
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Problemy ze słuchem i woskowina

Postprzez Leszko 25 lis 2016, o 09:51

Kiedyś to się rozwiązywało takie sprawy w domu i nie było żadnego problemu. Jak nie patyczki to może przemywać? Jak jakiś korek albo coś to zastosować jakiś specyfik co by to rozbił albo rozpuścił. Od razu z każdą głupotą do lekarza to ja nie wiem, po co tak.
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez HenrykS 28 lis 2016, o 13:45

No i to ja rozumiem i w pełni się zgadzam. Nie będę z byle czym do przychodni latał. Wiesz Pan może czym by to przemywać żeby pomogło?
HenrykS
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leszko 1 gru 2016, o 14:12

Sprawdź no Pan w aptece, tam ta farmaceutka powinna doradzić, od tego tam jest w końcu. Kiedyś to żona kupowała mi taki specyfik, ale co to było to za cholerę nie pamiętam. Jakieś tanie, parę złotych kosztowało, a ucho czyste i lekarza nie trzeba.
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez HenrykS 12 gru 2016, o 13:31

Podpytaj no Pan żony, teraz te młode to tam nie za wiele wiedzą. Na darmo iść kawał nie będę tak to już z czymś lepiej od razu.
HenrykS
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leszko 13 gru 2016, o 13:40

Dowiedziałem się w końcu, przypomniało jej się wreszcie. VOSKOLIX, za mniej niż dwie dychy Pan kupisz. Powinno odetkać.
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez HenrykS 14 gru 2016, o 12:18

A jak to tego użyć?
HenrykS
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Leszko 15 gru 2016, o 09:15

No jak to jak, normalnie. Bierzesz pan tą buteleczkę, nalewasz sobie na jaką watę albo inny wacik i przemywasz. Tylko nie wciskaj pan jakoś głęboko, tylko delikatnie tyle co na zewnątrz. I tak i tak pomoże. Powinno w każdym razie.
Leszko
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Pielęgnacja