Prezentacje do pokazów slajdów

Czekamy na państwa propozycje odnośnie nowych filmów instruktażowych. Po prostu napisz nam czego jeszcze chciałbyś się nauczyć :-)

Prezentacje do pokazów slajdów

Postprzez Nektarynka 27 gru 2010, o 21:07

Witam,,, myślę że każdy ma w kompusiu program Microsoft Office Power Point ,chciałabym bardzo się nauczyć robienia prezentacji pps,co prawda robię wideo klipy ale na innym programie, ale tutaj też jest wiele możliwości i animacji , na razie póki co nic mi nie wychodzi, jestem chętna do nauki ,a może jeszcze inni seniorzy kto wie . :) Pozdrawiam cieplutko .
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Re: Prezentacje do pokazów slajdów

Postprzez Dariusz 28 gru 2010, o 10:26

Jak najbardziej mamy w planach nakręcić materiały pokazujące jak tworzyć prezentacje multimedialne w programie Power Point. Proszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość :) Pozdrawiam.
Dariusz
Administrator

Postprzez Nektarynka 28 gru 2010, o 14:18

Dariusz napisał(a):Jak najbardziej mamy w planach nakręcić materiały pokazujące jak tworzyć prezentacje multimedialne w programie Power Point. Proszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość :) Pozdrawiam.

Dziękuję pięknie na pewno się uzbroję w cierpliwość i będę grzecznie czekać hi,,hi,,Pozdrawiam :)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez halina 7 sty 2011, o 21:56

Już bardzo cieszę się na obiecaną naukę robienia prezentacji slajdów. Próbowałam sama do czegoś dojść, ale niestety nic z tego nie wyszło, folder który stworzyłam z pokazem okazał się zaraz uszkodzony, tak że usunęłam go i więcej nie próbowałam sama kombinować.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Propozycje nowych komputerowych kursów multimedialnych.