praca z MUKE

Zapraszamy do dyskusji na tematy polityczne i gospodarcze w Polsce i na świecie.

Re: praca z MUKE

Postprzez Teo 23 wrz 2015, o 19:56

Sprzedaż bezpośrednia to jest wielki szwindel.
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 23 wrz 2015, o 20:07

Jurku:
Masz całkowitą rację. Na pociechę dostajesz umowę że KONSULTANTEM jesteś, a nie domokrążcą :lol:
To tak jak z tymi ogłoszeniami że szukają ludzi do Komisji Wyborczych. A naprawdę to potrzebowali chętnych do zbierania PODPISOW pod listami poparcia. Do Komisji to nie idą ludzie z łapanki tylko z rekomendacji różnych partyjek.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Teo 24 wrz 2015, o 06:45

Ostatni hit sprzedaży bezpośredniej - magiczny spray, który pozwala na odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. Mogli go kupić mieszkańcy kilku wsi w województwie łódzkim. I choć brzmi to absurdalnie, chętnych nie brakowało. Mimo że sprawą zajął się UOKiK, a handlarzy zatrzymano, to dobry przykład, że jak chce się coś sprzedać, kupiec zawsze się znajdzie.

Zmieniają się produkty, a mechanizm działania jest zawsze podobny
Najpierw pocztą przychodzi zaproszenie np. na darmowy występ kabaretu czy wyjazd do Lichenia. Na miejscu starsza osoba (to najczęstsze ofiary sprzedawców) dowiaduje się, że najpierw będzie pokaz. W trakcie sprzedawcy proponują "najwyższej jakości" produkty, w umiarkowanych cenach. Podczas prezentacji unika się mówienia, że komplet noży kosztuje 1,5 tys. zł. To tylko 70 zł miesięcznie. Niestety raty trzeba płacić przez dwa albo trzy lata.

http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/959776,sprzedaz-bezposrednia-najpierw-kupuja-a-potem-placza,id,t.html
Teo
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Rzeka 24 wrz 2015, o 10:13

Teo napisał(a):Ostatni hit sprzedaży bezpośredniej - magiczny spray, który pozwala na odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. Mogli go kupić mieszkańcy kilku wsi w województwie łódzkim. I choć brzmi to absurdalnie, chętnych nie brakowało. Mimo że sprawą zajął się UOKiK, a handlarzy zatrzymano, to dobry przykład, że jak chce się coś sprzedać, kupiec zawsze się znajdzie.

To mega hit , posłuchałabym z chęcią takiego sprzedawcy no bo jak znalazł
chętnych to gadane musiał mieć :lol: :lol: .
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 26 wrz 2015, o 05:53

Ale jak można było taki spray kupić bez sprawdzenia działania na telewizorze? Dziwi mnie to bardzo bo teraz i na wsi są ludzie po studiach. Omamił ich jakimiś czarami pewnie i kupili kota w worku.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rzeka 26 wrz 2015, o 10:29

Coś mi się wydaje że urok rzucił . Współczuje policjantom co przy prowadzeniu sprawy musieli powagę zachować :lol: :lol: :lol: :lol: .
Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Powrót do Polityka i Gospodarka.