Pozdrowienia

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Pozdrowienia

Postprzez 2010dan19 21 maja 2011, o 21:52

Witam! Dzisiaj przejrzałam forum ,są tu ciekawi ludzie, życzliwa administracja, cieszę się,ze też mogę być uczestnikiem. Obsługi komputera uczę się na Uniwersytecie Trzeciego Wieku, też mamy dobrego wykładowcę,ale kurs zorganizowany przez państwa jest wspaniały ,można wracać do lekcji,które uleciały z pamięci, przekaz jest jasny można rzec" łopatologiczny" i zawsze dostępny . Korzysta z niego wiele osób tylko większość z nas nie lubi się rejestrować, myślę, ze wszyscy powinniśmy to zmieniać . Zaimponowała mi nektarynka tyle postów i jej video clipy. Jeśli chodzi o angielskie nazwy ,pomocą służy Diki-mówiący słownik angielski .Pozdrawiam serdecznie,cieszę się ,ze jesteście.Danka
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Pozdrowienia

Postprzez hutkow 9 lip 2011, o 20:57

Pozdrawiam wszystkich uczestników forum szczególnie tych,którzy od dawna są ze mną jak również nowe twarze.
ostatnio nie udzielałem się ponieważ byłem poza mym laptopem a internet w telefonie to nie dla mnie.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 10 lip 2011, o 19:59

Hutkow - dobrze, że w końcu odnalazłeś się.Pusto tu i trochę smutno, nikt prawie nie pisze, codziennie zaglądam, może po letnich wojażach zrobi się tłoczno.
Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Janek 10 lip 2011, o 20:17

Też witam się, dawno Was nie widziałem.
Frekwencja raczej marna, ale z czasem powinno być lepiej. Tylko jacyś spamerzy ostatnio urozmaicają forum kSeniorka.
Pozdrawiam Was.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Dariusz 15 lip 2011, o 06:47

Witamy Ciebie. Fakt spamerzy to nasze utrapienie. Wraz z rozwojem naszej platformy będziemy starali się skuteczniej z nimi walczyć. Pozdrawiam. :)
Dariusz
Administrator

Postprzez Nektarynka 15 lip 2011, o 21:10

Pozdrawiam również wszystkich cieplutko. Mało nas ..jak na razie myślę że są wakacje urlopy itp..Na pewno we wrześniu nowi seniorzy dotrą do nas. Danusiu dzięki Ci ..cieszę się że podobają Ci się moje prace... w miarę moich zdolności ;)
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez 2010dan19 13 wrz 2011, o 12:22

Bardzo dowcipne obrazki nastrajają optymistycznie.Pozdrawiam.Danka
2010dan19
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hutkow 21 wrz 2011, o 19:03

Witam!
Dzisiaj wertowałem prawie wszystkie wątki,jestem zbudowany i jakby onieśmielony bo studenci będą napewno mieli więcej wiedzy jak ja samouk.Jednocześnie cieszę się,że stan liczebny się znacznie powiększył i w związku z tym będę częściej odwiedzał to forum.
Pozdrawiam wszystkich forumków :D :D
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Janek 22 wrz 2011, o 05:34

Ja również się witam: Dzień dobry!
Kolejny wrześniowy dzień zapowiada się słoneczny.
Oby to jak najdłużej trwało - "złota, polska jesień".
Hutkow, Twoja deklaracja nastraja optymistycznie, :).
Dobrze mówisz, to forum warte jest odwiedzania.
Kulturalne, można się wiele nauczyć, poprawić nasze skromne kwalifikacje komputerowe, :D.
No i rozerwać się jeśli ktoś szuka rozrywki.
Tylko szkoda, że nas tak mało tutaj. Ale z frekwencją to różnie bywa. Czasem bywa ruch, a czasem zastój.
Teraz widać to drugie, i to nie tylko tu. Na innych forach też to widać. Ogólnie chyba nastroje społeczne coś podupadły. Ale to inny temat.
Pozdrawiam serdecznie miłych forumowiczów.
A specjalnie naszych Panów nauczycieli - K. i D. :) :) .
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 28 wrz 2011, o 10:27

Odezwałem się,codziennie jestem na forum piszę przynajmniej jeden post aby dorównać Halinie.Czekam na innych forumków.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do Przywitaj się z nami :-)