Powitanie

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Powitanie

Postprzez Rysbar 22 lis 2010, o 15:14

Dzień dobry. Witam wszystkick serdecznie. Jestem od 13 lat wcześniejszym emerytem po przepracowaniu 4o lat, w tym 34 lata w torunskiej Elanie. Niestety firma już nie istnieje. Moje zainteresowania to głównie komputery, a raczej ich użytkowanie, Jestem samoukiem, chociaż korzystam z innych forów. Np. portal ksenior.pl znalazłem na Naszej klasie. Myślę, że sporo będę mógł nauczyć korzystając z dobrych rad Redakcji lub innych użytkowników. Obecnie mieszkam w Toruniu. Pozdrawiam.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Re: Powitanie

Postprzez hutkow 22 lis 2010, o 17:44

Witam!
To ja zaproponowałem na naszej klasie odwiedzenie tej strony gdyż uważam ją za ciekawą zawsze to lepiej obracać się wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach oczywiście w dziedzinie około komputerowej.Zyczę powodzenia i nowych uczestników. :D
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Powitanie

Postprzez Dariusz 22 lis 2010, o 19:23

Bardzo nas to Cieszy, że staracie się Państwo zachęcać internautów do aktywnego działania. Jest to bardzo motywujące dla nas. Nabieramy większych sił do działania. Oby tak dalej. :)
Dariusz
Administrator

Powrót do Przywitaj się z nami :-)