Powitanie

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

Re: Powitanie

Postprzez starszypan 21 lip 2011, o 14:57

halina napisał(a):Dziękuję za piosenkę. Wzruszająca! Właśnie dlatego nigdy nie chciałam emigrować.

Pamiętam, że na forum Klub Senior Cafe do wątku o nauce GIMPA - były linki do filmików. Ale to było około rok temu, nie wiem czy dalej aktualne. To jest ten link co podał Ci Janek.
Pozdrawiam zdolnego Starszego Pana serdecznie.

Nie wiem o jakim linku mówisz i nie trafiłem jeszcze na niego.Może coś więcej podpowiesz,bo już się zorientowałem,że Janek ma dużą wiedzę.Cieszę się ,że melodia się Tobie spodobała.Pozdrawiam :) a takie coś....
http://www.youtube.com/watch?v=P1z0cbSWfXU
starszypan
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez frasag 21 lip 2011, o 16:02

A ja to wszedłem tutaj jak do obory!!!Nawet się nie przedstawiłem!!! PRZEPRASZAM WSZYSTKICH BYWAJĄCYCH NA TYM FORUM :? :cry: Jestem z Katowic Kontakt z lapkiem mam od kilku miesięcy Wcześniej tylko z tela bywałem Adres tego forum znalazłem w KŚSenior Cały kurs video przerobiłem ale dalej jestem zielony i mało umiem Widzę że jest wśród Was wielu specjalistów w zakresie komputerów i liczę na to że nie pozwolicie mi tu zginąć z moim Dellem.
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Janek 21 lip 2011, o 17:44

Do StarszegoPana :) .
Piszesz do Haliny: "Nie wiem o jakim linku mówisz i nie trafiłem jeszcze na niego. Może coś więcej podpowiesz,"

Chodzi o link nt. GIMP'a.
Cofnij się całkiem do pierwszego okna forum. Tam w dziale Pytania do załogi kSenior napisałeś (rozpocząłeś) wątek pt. Zapytanie. I ja Ci w nim odpowiedziałem.

A tak między nami, to w niezbyt odpowiednim dziale założyłeś ten swój wątek. Odpowiednim miejscem/działem dla niego byłby POGOTOWIE KOMPUTEROWE.
W tamtym pisze się do Załogi forum pytania odnośnie funkcjonalności serwisu.

A swoją drogą układ i sposób zakładania, nazywania, wątków w tym forum jest niezbyt... klarowny.
Brak mi też ważnej rzeczy - numeracji postów. Np. może takiej: #1, #2, #3,...itd.
Łatwiej by było powoływać się na nie, odsyłać, wskazywać...
Myślę, że mili Panowie Admina coś jeszcze poprawią. Forum jest na "dotarciu", prawda :) .
Pozdrawiam.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Poprzednia strona

Powrót do Przywitaj się z nami :-)