Porady wiosenne

Tutaj dowiesz się wszystkiego o samochodach i będziesz mógł porozmawiać na tematy związane z motoryzacją. Masz problem z autem ? Napisz na forum. A jeden z naszych moderatorów, który z zawodu jest mechanikiem i prowadzi swój warsztat postara ci się pomóc.

Ten dział powstał na życzenie naszego nowego użytkownika, który jednocześnie stał się jego moderatorem i będzie za niego odpowiedzialny :-)

Zapraszamy do dyskusji.
Załoga kSenior.pl

Porady wiosenne

Postprzez hutkow 16 mar 2012, o 17:21

witam!
W związku z sezonem wiosennym warto porozmawiać o tym co należy zrobić teraz przy swoich autkach.
Ja zacznę od wizyty w myjni aby spłukać nagromadzoną sól na spodzie samochodu,a następnie zmienię ogumienie na letnie.Zwrócę przy tym uwagę na to aby opony były założone zgodnie z bieżnikami do jazdy w przód na co zwrócił mi jeden pan na parkingu przed marketem/woda ma spływać rowkami skierowanymi do dołu/. :lol:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Porady wiosenne

Postprzez wawik 16 mar 2012, o 19:42

Ja wymianę kół mam już dzisiaj zrobioną i mycie przy okazji pięknej wiosennej pogodzie też mam zaliczone.
Sezon letni uważam za rozpoczęty. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 17 mar 2012, o 18:57

A jednak najpierw musiałem uzupełnić płyn chłodzący,był po niżej dolnej granicy.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 1 kwi 2012, o 14:20

Jak dzisiaj popatrzyłem za okno to w pewnej chwili nie widziałem parkujących samochodów,a śniegu było z 10 cm.Ale teraz już po śniegu,piszę to dla tego bo już mam letnie opony.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do ogólne