[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Pomoc komputerowa jest niewyeksponowana, a wręcz ukryta! | kSenior forum - forum dla seniorów

Pomoc komputerowa jest niewyeksponowana, a wręcz ukryta!

Na tym forum proszę zgłaszać wyłącznie błędy i problemy związane z użytkowaniem strony http://www.ksenior.pl a także www.forum.ksenior.pl

Pomoc komputerowa jest niewyeksponowana, a wręcz ukryta!

Postprzez Janek 10 lut 2011, o 17:59

Chodzi o pomoc w napotykanych, zgłaszanych przez seniorów, problemach z komputerem.
A to ważna sprawa dla nas - słabo zaawansowanych użytkowników.
Ukrycie pomocy komputerowej w dziale OGÓLNE w pod-dziale "Senior on-line" nie tylko nie ułatwia dotarcia do uzyskania pomocy, ale jest wręcz mylące.
Również pod-dział "Twoje doświadczenia z komputerem" w takim brzmieniu jest nieodpowiedni, nie zachęca do zgłaszania problemów (i otrzymywania odpowiedzi). Dowodem na to może być zero zamieszczonych w nim wpisów.
Proponuję naprawić ten błąd i założyć dział np. PROBLEM Z KOMPUTEREM. Albo przynajmniej pod-dział o takiej lub podobnej nazwie w odpowiednim dziale.
Zobaczycie jak szybko taki dział się zapełni, bo problemy z komputerem mamy wszyscy.
I jeszcze co mi przychodzi na myśl.
Potrzeba pilnie w kursie tematów:
- tworzenie i przesyłanie: na forum, do poczty mailowej i GG - obrazków (grafiki, zrzutów ekranu..)
- tworzenie prezentacji (pokazów slajdów).
Ja przepraszam, jeżeli niezupełnie w odpowiednim miejscu zgłaszam te potrzeby/uwagi. Ale to forum jest nowe. Potrwa zanim będzie w pełni funkcjonalne. Czego Administracji i nam bardzo życzę.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: Pomoc komputerowa jest niewyeksponowana, a wręcz ukryta!

Postprzez Administrator 10 lut 2011, o 18:35

Administrator
Administrator

Postprzez Janek 10 lut 2011, o 19:40

Do p.Administratora.
Dziękuję za szybką odpowiedź i wyjaśnienia.
Proponuję jednak rozważyć sprawę zmiany nazwy pod-działu "Senior on-line". Na taką jak podałem lub podobną. Wydaje mi się, że nie jest zbyt zrozumiały dla słabo zaawansowanych użytkowników. A tacy głównie mają problemy z komputerem.
Sprawa pomocy komputerowej na tym forum, dla tej grupy, jest b.ważna.
Proszę mi wierzyć, mam dość duże doświadczenie w tym względzie.
W innych kwestiach zgadzam się z Panem. Proszę nie traktować mojej propozycji jako krytycznej.
Ja naprawdę jestem pełen uznania dla tej inicjatywy, gratuluję Zespołowi, i bardzo, bardzo życzę sukcesu temu forum.
I chciałbym tu nie jeden raz wracać. Nie tylko kiedy będę w potrzebie.
Pozdrawiam serdecznie.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Administrator 10 lut 2011, o 20:25

Dziękuję za sugestię. Przemyślałem ten problem. Przyznaje ci rację. Nazwa może być myląca dla osób starszych rozpoczynających naukę. Zmieniam nazwę tego forum na bardziej zrozumiałą :) "POGOTOWIE KOMPUTEROWE" mam nadzieję, że przypadnie wszystkim do gustu :)
Forum ciągle się rozwija dzięki wam.

Pozdrawiam.
Administrator
Administrator

Postprzez Janek 10 lut 2011, o 20:37

Bardzo dziękuję!
Teraz jest OK. :D
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez wawik 11 lut 2011, o 09:24

Do nas seniorów trzeba mówić prostym zrozumiałym językiem.
Na przyszłość będziemy zwracać uwagę młodym, ale mądrzejszym. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Powrót do Pytania, problemy opinie.