[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Polecam film. | kSenior forum - forum dla seniorów

Polecam film.

Polecam film.

Postprzez halina 2 gru 2011, o 09:07

Jestem pod ogromnym wrażeniem filmu, jaki wczoraj skończyłam oglądać na moim 17 calowym laptopie. Jest to film rosyjski, wyprodukowany w 2004 roku. Tytuł tego filmu to "Karny Batalion", w 11 odcinkach po ok. 50 minut każdy.
Jak z samego tytułu wynika, temat drugiej wojny światowej pokazany na przykładzie jednego batalionu karnego ZSRR. Film wstrząsający ale nie pozbawiony humoru, dobra gra aktorów i piękna muzyka. Nie mogłam się oderwać, ostatnie 5 odcinków oglądnęłam ciurkiem. Jedyny mankament, że jako w darmowej wersji IPLEX wyświetla reklamy przed i w czasie filmu, ale można to przetrwać, bo naprawdę warto.

Również polecam film rosyjski "Mistrz i Małgorzata". Osnuta na powieści Michała Bułhakowa - opowieść filmowa, przedstawiona zgodnie z powieścią. Udało mi się oglądnąć tylko 6 odcinków, reszta przepadła czego nie mogłam odżałować, ponieważ jak go znalazłam to tylko tyle udało mi się oglądnąć, bo potem znikł z dostępnych filmów.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Polecam film.

Postprzez hutkow 2 gru 2011, o 23:10

Tak jest to nie zły film,zresztą ja lubię rosyjskie filmy.Tylko dla czego nie oglądałaś tego filmu na dużym ekranie telewizora.Ja mam ciągle podłączony laptop do telewizora i większość operacji wykonuję na telewizorze.Co do filmów to mam własnych parę setek ostatnim nabytkiem jest 17 mgnień wiosny również rosyjski.Mistrz i Małgorzata oglądałem w teatrze telewizji.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 3 gru 2011, o 18:25

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 3 gru 2011, o 20:14

Jak zrobić tak krok po kroku by oglądać telewizję na komputerze. Mam ten sam problem z dostępem do pilota. A tu za pół roku Euro 2012. Jeśli można prosić o wskazówki- to byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Rysbar.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez hutkow 3 gru 2011, o 22:51

Witam Serdecznie Halinkę i Rysbara!
No tak to jest niestety,że staliśmy się niewolnikami swoich upodobań ja rozwiązałem problem kupując dwa telewizory zaś co do oglądania telewizji w komputerze to kupiłem sobie tuner telewizyjny a właściwie to mam jeden tuner i video graber USB,które pozwalają oglądać kablówkę w laptopie,przegrywać filmy z taśm na płyty CD i DVD.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 4 gru 2011, o 15:41

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 4 gru 2011, o 17:16

Witam!
Napisałem odnośnie oglądania telewizji w komputerze tylko za pomocą tunera telewizyjnego,których jest mnóstwo w sprzedaży na alegro np.Aver TV.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Rysbar 5 gru 2011, o 11:52

@ Halina! Dziękuję za podanie stron z możliwością oglądania filmów. Nie wiedziałem o ich istnieniu.Dodałem strony do zakładek w Firefox-ie oraz w IE8 do ulubionych. Zainstalowałem polecane przez w/w strony wtyczki i skonfigurowałem komputer. Jeszcze raz dziękuję z wdzięcznością za okazaną pomoc. Pozdrawiam Rysbar.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez halina 5 gru 2011, o 20:44

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 8 gru 2011, o 20:18

Na Iplex dają już trzeci odcinek filmu "Mała Moskwa"
Leciał kiedyś w TV, ale jakoś udało mi się wówczas zobaczyć tylko dwa pierwsze odcinki.
tutaj co tydzień dodają następny,
Warto zobaczyć, mnie interesuje również z uwagi na miejsce wydarzeń (Legnica).
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do Film