[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Polecam film. | kSenior forum - forum dla seniorów

Polecam film.

Re: Polecam film.

Postprzez hutkow 8 gru 2011, o 21:24

Witam!
Kilka razy próbowałem oglądać filmy na tej stronie,jednak te reklamy dobijają mnie.Znajdę adres strony,gdzie można oglądać filmy ale zawsze tylko połowę.Kiedyś dostałem go od wnuka,program do naprawy systemu usunął mi tą stronę zresztą inne teak samo.Teraz wnuk jest w USA ale wraca niedługo to będę miał adres tej strony.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 10 gru 2011, o 12:54

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 10 gru 2011, o 18:22

Witaj Halinko!
W telewizji gdy oglądam film,w razie reklamy przełączam od razu na inny kanał.Często jest tak,że prawie wszędzie są reklamy - reklam nie cierpię
Pozdrowienia Edward :evil:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 11 gru 2011, o 18:42

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 25 gru 2011, o 22:21

Jestem ponownie pod wrażeniem.
Film produkcji Hiszpańskiej - Sierociniec.
Ja oglądałam dzisiaj na iplex.
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach, ale naprawdę dobrze zrobiony horror.
Całkiem za darmo.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 9 sty 2012, o 12:17

Trzy filmy.
Kino czeskie - Wycieczkowicze, fajna komedia. Warto dla relaksu oglądać ten film.Naprawdę, ubawiłam się.
Drugi kina czeskiego, miał być z opisu komedią,ale moim zdaniem nie jest. Bardziej film o życiu, zmuszający do przemyśleń, również dobry.Tytuł Niedźwiadek.

No i całkiem innego rodzaju film bułgarski. Tytuł Śmieć. Czarno- biały, dużo okropnych, czasami wręcz obrzydliwych scen. Czemu o nim piszę? Dlatego, że ja dzielę filmy na takie o których pamiętam długo i na takie o których zapominam zaraz po oglądnięciu i zapominam o czym to było.
Niewątpliwie o tych trzech pamiętam i raczej szybko nie zapomnę.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 9 sty 2012, o 21:38

Witam!
Zrobiłaś dobry podział,oczywiście pewne tytuły pamięta się bardzo długo.Ja mam kilka takich ulubionych filmów,które często oglądam np.angielski serial Co ludzie powiedzą oraz Rio Bravo oraz inne ponad 500szt.Ten film czeski kiedyś oglądałem ale go nie pamiętam.Teraz dostałem od córki kilka filmów,między innymi rosyjski 9 kompania i chyba angielski Kompania Braci 10 odcinków , mówią,że dobre.
Pozdrowienia Edward :D
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 10 sty 2012, o 10:56

halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halina 15 sty 2012, o 22:30

Film Woody Allena. Tytuł Wszyscy mówią: kocham cię. Komedia muzyczna. Relaksujący wypoczynek. Polecam.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 18 sty 2012, o 18:58

Witam!
Jestem miłośnikiem filmów, ale za Woody Allenem nie przepadam.Oglądałem kilka jego filmów tych w których on występuje i jakoś mi nie przypadł do gustu mimo,że jest nagradzany liczącymi się nagrodami.Dzisiaj planuję sobie do poduszki film pt.Sposób na teściową - komedia.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film