Oglądanie filmów na komputerze

Re: Oglądanie filmów na komputerze

Postprzez halina 22 wrz 2011, o 18:20

Lubię filmy, mamy w domu oczywiście telewizor, ale jest okupowany przez męża, który ogląda tylko sport i politykę.
Ja na moim laptopie 17 cali oglądam często wieczorami filmy z internetu. Słuchawki na uszy i nikt nikomu nie przeszkadza.
Często oglądam kino rosyjskie (nowe filmy), lub hiszpańskie, czasami czeskie. Amerykańskie raczej unikam, choć czasami można coś dobrego znaleźć.
Przy okazji ćwiczę język, jak są tylko napisy (bez lektora), wyłączam napisy. Tak przez przypadek, nie wiedziałam jak włączyć napisy, oglądnęłam kiedyś cały film i stwierdziłam, że wszystko zrozumiałam, choć myślałam, że już zapomniałam.
Pozdrawiam.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 22 wrz 2011, o 21:02

U nas w mieszkaniu każdy ma swój telewizor 32 cale,małżonka ogląda swoje ulubione seriale i politykę ja zaś trochę polityki a reszta to filmy oraz wszystkie diskowery,rzadziej sport,często skoki w zimie.Ponadto filmy na komputerze jako odtwarzacz a obraz na telewizorze.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez danny 20 gru 2015, o 18:25

Bardzo lubię oglądać filmy na laptopie. Niestety przy ostatniej wymianie laptopa nie zwróciliśmy na pewien szczegół uwagi. Wybraliśmy komputer bez napędu...więc nie mogę oglądać niczego ze swojej ukochanej kolekcji dvd na laptopie. Podobno można dokupić jakiś przenośny napęd, ale jeszcze nie zdecydowałam się na zakup. Na razie oglądam filmy na takim przenośnym odtwarzaczu do dvd, tylko on ma dość mały ekran. W telewizji przeszkadzają mi ciągłe reklamy.
danny
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez higher44 19 paź 2016, o 22:10

danny napisał(a):Bardzo lubię oglądać filmy na laptopie. Niestety przy ostatniej wymianie laptopa nie zwróciliśmy na pewien szczegół uwagi. Wybraliśmy komputer bez napędu...więc nie mogę oglądać niczego ze swojej ukochanej kolekcji dvd na laptopie. Podobno można dokupić jakiś przenośny napęd, ale jeszcze nie zdecydowałam się na zakup. Na razie oglądam filmy na takim przenośnym odtwarzaczu do dvd, tylko on ma dość mały ekran. W telewizji przeszkadzają mi ciągłe reklamy.

Przecież nie musisz mieć płyty aby oglądać filmy teraz jest pełno witryn na których obejrzysz film
higher44
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez opefik 15 sty 2017, o 13:43

Możesz oglądać, ale to nie do końca legalne :P
opefik
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez kaja301ss 5 mar 2017, o 11:25

Niestety ale taka prawda, legalne jest tylko albo kupienie dostępu online, lub dvd, no i oczywiście telewizja ;p
kaja301ss
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez klara14 14 mar 2017, o 13:07

Nieprawda. Oglądanie filmów jest legalne, tak jak ściąganie (mogę ci przesłać mailem dowolny plik a ty go ściągniesz, więc dlaczego miałaby być to twoja wina).

Nielegalne jest odtwarzanie filmów (np. w pubie) i ich upowszechnienie. Możesz ściągnąć film z chomika, ale nie możesz go ściągać z torrentów bo go upowszechniasz.
klara14
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez zdrowababka 20 wrz 2017, o 18:27

Nie ściągam filmów, bo nawet nie potrafię :) Ale czasem kupuję dostęp do filmu online. Filmy są w dobrej jakości, nie zacinają się, mają dobrze dostosowane napisy albo lektora. Ostatnio kupiłam nowy telewizor i mogę kablem połączyć go z laptopem, ciesząc się filmem na większym ekranie.
zdrowababka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Film