Odlot spamerów

Na tym forum proszę zgłaszać wyłącznie błędy i problemy związane z użytkowaniem strony http://www.ksenior.pl a także www.forum.ksenior.pl

Odlot spamerów

Postprzez frasag 16 lut 2015, o 11:10

Czyżby wróciła jesień zamiast wiosny? Pytam, bo spamerzy szykują się do "odlotu"
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Odlot spamerów

Postprzez Dariusz 17 lut 2015, o 19:26

Nieustannie lecą. Trochę pracy jeszcze mnie czeka ale powoli oczyszczam atmosferę, DO jednej firmy nawet dzwoniłem. Zdziwieni nie wiedzieli ze ich firma pozycjonerska stosuje takie praktyki. Prawdopodobnie zrezygnują z ich usług :)
Dariusz
Administrator

Postprzez Czeslawa7 26 mar 2015, o 22:38

No i bez spamerów zrobiło się martwe forum.
A zawsze można się było coś ciekawego dowiedziec.
Wątki stanęły na 2012 czy 2013 i nie ma chętnych do pisania.
NUDY!!!
Mnie to spamowanie nie przeszkadza, jeżeli jest ciekawa tresc i fajny przydatny link.
A specjalnie zajrzałam, bo szukałam linka do witamin, ale nie znalazłam i zapomniałam jak się nazywały :?
Czeslawa7
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez frasag 27 mar 2015, o 09:22

Szanowna Koleżanko:
To nie są "NUDY!!!"
Dziesiątki ludzi wchodzi codziennie na KURSY MULTIMEDIALNE! - wchodzą jako ukryci, mają do tego prawo. Na dole Forum wyświetla się ilu jest zalogowanych i ukrytych- często kilkanaście. Do tego dochodzą GOŚCIE, którzy tylko podstawy przeglądają jako nie zalogowani. A że nie chcą pisać, to trudno. Każdy ma swoje problemy i obowiązki. Forum nie "stanęło" tylko SPAM został usunięty i dlatego zrobiło się DUŻO JAŚNIEJ tutaj i mamy "stare" daty. Tu widać kto naprawdę nie spamował w ostatnich miesiącach.
A do szukania "witamin" i nie tylko mamy setki stron branżowych- tam znajdziesz DUUUŻO I NA TEMAT. A jeśli ktoś takich stron nie zna, to polecam GOOGLE. Nie pamiętam takiego pouczającego linka o witaminach, ale coś mi się wydaje że to mogła być reklama apteki albo sklepu z medykamentami. Ci "nibyuserzy", którzy chcą się wyżej wypozycjonować u wujka G. ze swoimi interesikami muszą pójść na inną stronę.
Zapraszam do pisania w tych wątkach, które są- ALE BEZ SPAMU, bo nikt tu nie jest półgłówkiem i spam nam "pachnie na odległość".
Pozdrawiam. :)
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez frasag 11 maja 2015, o 15:12

Szef "Kotek" rzadko zagląda to i myszy coraz śmielej zaczynają się tu panoszyć z reklamami. :evil: :evil: :evil:
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Pytania, problemy opinie.