Obsluga programow Anty.-virusowych

Czekamy na państwa propozycje odnośnie nowych filmów instruktażowych. Po prostu napisz nam czego jeszcze chciałbyś się nauczyć :-)

Obsluga programow Anty.-virusowych

Postprzez mieczyslaw 14 kwi 2014, o 13:54

1.- Czy można uzywac programu anty .virusowego / mam AVG-Internet security 2014 / i wersji PRO -Advance System Care -7.1 /Ja używam wersji Free / Korzystam tez z CCleaner -a ,ale nie wiem czy te programy,wzajemnie się nie " klóca "i czy to jest prawidłowo.Np;-ASC-usunie -zbędne pliki,ale CCleaner znajduje jeszcze np. 20 czy 30 Mb zbędnych .
2.-I,bardzo ważne jak i kiedy /krok po kroku /poslugiwac się narzędziami tych programów.
Ale nie tylko tych /to był przykład /,ale wogole jak prewidlowo ikiedy uzyc narzedzi programów anty -virusowych i do optymalizacji komp.
3.-Powyzsze pytania dotycza systemu Windows 8,ale mysle ,ze w innych systemach jest podobna zasada .
mieczyslaw
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Obsluga programow Anty.-virusowych

Postprzez Rysbar 24 kwi 2014, o 15:03

Witam.
Wprawdzie nie znam Windows 8, a także nie znam w wystarczający sposób języka angielskiego, to przy nowo instalowanych programach radzę sobie tak: spisuję określenia narzędzi danego programu po jego uruchomieniu, w przeglądarce Google klikam w prawym górnym rogu ekranu na trzy kreski, klikam na więcej i w "tłumacz".
W rozwiniętym oknie tłumacza wpisuję kolejno określenie narzędzia i tłumaczenie zapisuję w kajecie. Wiem wówczas co jest do czego. Różne programy mają różne bazy danych wirusów i przeznaczone są do skanowania różnych elementów naszego programu. Tak się może zdarzyć, że po skanowaniu jednym programem, inny znajdzie jeszcze jakieś wirusy czy błędy.
Proszę próbować, a będzie dobrze.
Powodzenia.
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez Rysbar 12 gru 2014, o 12:23

Pisze Jaadziaa:
Mi ciągle coś wyskakuje i nie mogę tego ogarnąć. Ciągle mój program coś znajduje. Jakie możecie polecić programy oprócz avasta?

Te wymienione: ciągle coś wyskakuje, to co to jest: wirusy? trojany? Czy może ukazują się reklamy? Wypowiedź jest mało precyzyjna, a od niej zależy precyzja odpowiedzi.
Jeśli Avast coś znajduje i usuwa to chyba dobrze, nie?
W komputerze nie może pracować więcej niż jeden program antiwirusowy. Będą sobie przeszkadzać i gryzły się. Nie jesteś pewna Avasta, odinstalować i zainstalować inny. Znajdziesz je wpisując w Google: programy antiwirusowe. Określ czy mają być płatne czy za "free".
Obrazek - Toruń moje rodzinne miasto.
Rysbar
Super Senior
Super Senior

Postprzez Potok 20 gru 2015, o 15:55

Jak rejestrować program AVG15 ? do Windowsa.xp krok po kroku.
Potok
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez frasag 20 gru 2015, o 18:29

Proponuję popatrzeć na stronie tego programu- powinno być coś w rodzaju Pomoc i tam pewnie będzie dokładny opis. Tu są osoby z systemem XP, ale czy ktoś ma antywira AVG to nie wiem. Wpisz w Google: AVG rejestracja i coś tam znajdziesz bez czekania na odpowiedź z Forum. Np.to: http://www.avg.com/pl-pl/rejestracja-uzytkownika
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Janek 22 gru 2015, o 08:50

Jak rejestrować program AVG15 ? do Windowsa.xp krok po kroku.

Najpierw trzeba pobrać. Np. wpisując w wyszukiwarce Google. W niej wybrać producenta.
Może pobierz z tego linku: http://www.sciagnij.pl/programy/pobierz ... tion/10273

- gdy otworzysz link pobierz AVG klikając u góry "ściągnij plik"
- wybierz Windows XP,
- w okienku kliknij Zapisz plik
- zapisze się pod czarną grubą strzałką skierowaną w dół, obok ramki wyszukiwarki Google
- kliknij tą strzałkę,
- w okienku kliknij "installer AVG_AntiVirus_F..."
- otworzy się okienko Kreatora instalacji, (Instalatora). Postępuj wg poleceń w nim. Aż do zakończenia instalacji.

A czy masz może Skype ? To napisz swoją nazwę w nim.
Byłoby bardziej "krok po kroku" jak chcesz.
Powodzenia.
Janek.
Janek
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez Potok 13 sty 2016, o 15:38

Dziekuję
Potok
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez marian5431 22 gru 2016, o 08:17

tez dzięki za pomoc bo przydało mi się to
marian5431
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez wladek65 26 sty 2017, o 11:57

najlepszy według mnie to avast
wladek65
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Propozycje nowych komputerowych kursów multimedialnych.