obróbka filmiku-wideo

Przywitaj się i powiedz nam coś o sobie. Czym zajmujesz się na co dzień oraz jak na początku wyglądał twój pierwszy kontakt z komputerem i jaki jest on dzisiaj. Jakie trudności napotkałeś i czy udało ci się je pokonać. Czym się najczęściej zajmujesz korzystając z komputera.

obróbka filmiku-wideo

Postprzez ryza1937 22 paź 2014, o 07:25

Podchodzę już do osiemdziesiątki i stąd nie łatwo mi biegać po internecie. Ale stale się uczę . Ostatnio opanowała mnie chęć robienia filmików video. Robię to przy pomocy swej komórki ( Nokia C3-00). Wiem, że to żaden sprzęt ale na lepszy mnie nie stać. Chciałbym te filmiki "obrabiać" to znaczy np. skrócić, przyciąć, połączyć, podłożyć dźwięk. Zainstalowałem program Movie Maker. Nie umiem jednak posługiwać się nim. Szukam pomocy ...
ryza1937
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: obróbka filmiku-wideo

Postprzez frasag 22 paź 2014, o 10:36

Witaj ryza:
Pomoc do tego programu masz tutaj: http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind ... p#v1h=tab1
Więcej nie pomogę bo tego nie używam.
Miłego dnia życzę. :)
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

bezpieczne ściągnięcie programu YTD Video Downloader

Postprzez ryza1937 23 paź 2014, o 17:57

Za pierwszą poradę bardzo dziękuję. A może uzyskam jeszcze jedną ? Moje próby ściągnięcia powyższego programu kończą się komunikatem ostrzegającym przed zawirusowaniem. Komunikat zlekceważyć, czy nie i jak zrobić by program ten ściągnąć bez wirusów. Z góry pięknie dziękuję za odpowiedź. Ryszard
ryza1937
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: obróbka filmiku-wideo

Postprzez frasag 23 paź 2014, o 18:07

Witaj.
Nie wiem skad pobierałeś Makera. Tu jest strona Microsoft- nie powinno być wirusa. Gdyby dalej Cię blokował to wyłącz na chwilę antywira, albo zlekceważ komunikat. Tylko sprawdź tam wymagania systemowe- czy Twój komp pociągnie ten program http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind ... ovie-maker
Pozdrawiam. :)
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Przywitaj się z nami :-)