Objawy cukrzycy?

Re: Objawy cukrzycy?

Postprzez hutkow 4 paź 2013, o 18:51

Witam!
Ja parę dobrych lat temu udałem się do lekarza rodzinnego,ponieważ wyczułem w sobie coś dziwnego.Lekarz skierował mnie na badania,Wyniki badań wskazały,że mam zbyt wysoki poziom cukru /126/.Lekarz skierował mnie do diabetologa i zaczęło się leczenie.Najważniejszym miało być stosowanie diety,unikanie tłuszczu i słodyczy.Teraz moje własne pomiary stężenia cukru wykazują 98 - 120 w zależności od tego jakie sobie funduję potrawy.Codziennie rano zaparzam sobie herbatkę z liści morwy czarnej,która reguluje cukier w organiżmie .Trzeba jak najmniej używać słodyczy.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 27 lut 2014, o 16:52

To jest jeden z objawów cukrzycy,ja nigdy nie miałem spadku cukru.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez AnnaKowal 13 kwi 2016, o 18:53

Dlatego ja zaczęłam się zastanawiać nad badaniami genetycznymi, żeby sprawdzić, czy nie dotyczy mnie problem mutacji genów odpowiedzialnych za choroby nowotworowe na przykład. Podziwiam Cię, że sam wziąłeś się za siebie, nie czekając na najgorsze.
Na nfz niestety są kolejki, jeśli chodzi o takie badania, za to na zdrowegeny.pl można je zamówić od ręki, bez czekania.
Są odpłatne, ale to nie szkodzi, bo robi się je raz w życiu, więc co to za koszt?
Najważniejsze to wziąć się samemu za siebie.
AnnaKowal
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez smilero 28 lut 2018, o 15:46

Dokładnie nie ma co zwlekać! Zwłaszcza, że cukrzyca zalicza się do jednej z przyczyn zaćmy. Można powiedzieć, że jest ryzyko wystąpienia tej choroby oczu, zwłaszcza w naszym wieku. Polecam zainteresować się tematem, póki nie jest za późno: http://alfamedycyna.pl/zacma-przyczyny-objawy-leczenie/
smilero
Nowicjusz
Nowicjusz

Powrót do Choroby i dolegliwości