O nas słów kilka. Dalsze drogi rozwoju portalu.

Tutaj będą się pojawiać informacje od załogi kSenior.pl. Nowe tematy mogą zakładać tutaj tylko administratorzy i moderatorzy.

O nas słów kilka. Dalsze drogi rozwoju portalu.

Postprzez Krystian 26 gru 2010, o 01:52

Witam wszystkich odwiedzających nasz portal. Załoga kSenior liczy na dzień dzisiejszy trzy osoby. Dariusz, Krystian, Tomasz. Większość z nas oprócz tego, że pracuje uczy się jeszcze. Ja oraz kolega Dariusz pracujemy jako informatycy w Uniwersytecie III wieku. Z komputerami osobistymi mamy do czynienia od dziecka. Tomasz jest dziennikarzem, naszym rzecznikiem oraz mechanikiem z zamiłowania i również służy państwu pomocą tak jak i my :)

Chciałem przybliżyć plany jakie mamy my jako załoga tego portalu. Chcemy was zapewnić, że nie spoczywamy na laurach. Codziennie poświęcamy czas na rozwój tej strony. Cały projekt finansowany jest z naszych własnych środków finansowych (97%) oraz reklam (3%). Rozwijanie portalu oraz przygotowywanie materiałów video dla was to długi bardzo czasochłonny proces. Z czasem portal będzie coraz bardziej funkcjonalny będą dostępne nowe funkcje. Być może powstaną poradniki związane z innymi dziedzinami. Wszystko zależy od was. Chcemy znać wasze potrzeby. Póki co koncentrujemy się na tematyce związaną z komputerami, oprogramowaniem oraz ogólnie elektroniką. Dzisiaj odbyła się premiera nowego działu Grafika i będzie on nadal rozwijany. Planujemy też zająć się programami płatnymi co wiąże się wykupieniem drogich licencji na te programy w sklepie. Niedługo powstanie dział bankowość elektroniczna co na pewno bardzo ucieszy i pomoże wielu seniorom nie wychodząc z domu wykonywać przelewy elektroniczne. Będą filmy z obsługą każdego popularnego banku w Polsce. To dosyć duże przedsięwzięcie i pracochłonne więc prosimy o cierpliwość :)

Drodzy internauci. Wy również możecie przyczynić się do rozwoju społeczności naszego portalu rozwijając oraz udzielając się na forum a także polecając naszą stronę www.ksenior.pl możliwie jak największej grupie swoich znajomych. Liczymy na państwa pomoc.

Pozdrawiamy.
Załoga kSenior
Dariusz, Krystian, Tomasz
Krystian
Administrator
 
Posty: 244
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 00:33


Re: O nas słów kilka. Dalsze drogi rozwoju portalu.

Postprzez Administrator 2 sty 2011, o 20:34

Użytkowniku pustamyszka1944 o problemach z działaniem strony należy zgłaszać w dziale: Pytania, problemy opinie. umieściłem tam wyjaśnienie problemu.

Pozdrawiam.
Administrator
Administrator
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 paź 2010, o 15:08


Powrót do Informacje od załogi kSenior.pl

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Heise IT-Markt [Crawler]

cron