Nasze hobby

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Nasze hobby

Postprzez hutkow 6 gru 2010, o 21:41

Witam!.
Każdy na pewno ma swoje ulubione pasje i tak powinno być u normalnego dorosłego człowieka.Ja mam ich kilka niektóre wymagają wysiłku.Uprawiam działkę przy domku rekreacyjnym w lasach roztocza,wykonuję wszystko to co wymaga utrzymanie domu drewnianego oraz drzewka , warzywa małżonka kwiaty.Bawię się komputerem,zbieram kolekcje filmów ostatnio kupiłem 24 odcinki filmu LOST.Lubię piosenki mego pokolenia,które są bardzo melodyjne łatwo wpadają do ucha mam ich sporą kolekcje np.Golec uOrkiestra,filipinki,tercet egzotyczny,lubię piosenki i melodie z filmów Lody na patyku 8 szt.Zbieram grzyby razem z małżonką,która lubi to więcej jak ja.A po za tym robię nalewki,wino, majsterkuję,naprawiam i nigdy się nie nudzimy w domu.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Nasze hobby

Postprzez Tomasz 7 gru 2010, o 19:22

Lost, hmm oglądałem ten serial, do pewnego momentu, ale uważam, że w pewnym momencie scenarzyści zaczęli przesadzać, tak to właśnie jest, z naszym współczesnym kinem. Tworzymy kolejne sezony seriali, kolejne tomy filmów itp. Robione jest to tylko dla pieniędzy, co widać np na przykładzie serialu LOST, czy filmu Piła.
Tomasz
Moderator

Postprzez hutkow 7 gru 2010, o 20:52

Tak to jest z serialami jednak ludzie je uwielbiają są to bajki dla dorosłych i prawie każdy ma swój serial.Kiedyś zbierałem angielski serial Co ludzie powiedzą był on w takim tygodniku telewizyjnym nie pamiętam jego nazwy.Było ich prawie 100 odcinków,podobnie seriale z cyklu Święty z Rogerem Moorem.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 8 gru 2010, o 14:20

Widze, że macie dużo czasu i nie wiecie co z czasem zrobić.
Ja jestem praktyk i mi zawsze czasu brakuje. :D
Pozdrawiam
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez halina 12 lut 2011, o 22:03

Ja czasu mam ciągle za mało - i tak jakby coraz mniej. Dzień robi się coraz krótszy, choć dalej jest 24 godziny na dobę. Skurczył się.Latem zajmujemy się z mężem działką, która pełni funkcję rekreacyjną, ale nie pamiętam, czy kiedyś tam siedziałam. Hoduję tam krzewy róż i inne, trochę roślin ozdobnych, malutki warzywnik no i trawnik. Lubię fotografować, najbardziej krajobraz i rośliny, choć jeśli trzeba to wszystko, dlatego kupiłam aparat cyfrowy. No i ciągle zgłębiam tajniki komputera, mąż kocha telewizor i wszystkie mecze jakie są, tak że nie wadzimy sobie na wzajem. Dużo czytam, jak nie zajmuję się tym co wyżej, lubię literaturę opartą na faktach historycznych.
halina
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez wawik 19 lut 2011, o 03:25

Naszą pasją jest też komputer, a tym bardziej internet i tu już hamulcem może byc tylko czas, a raczej jego brak. :D
Słoneczko już jest też coraz wyżej i jeśli tylko pogoda pozwala to i na ogrodzie jest co robić a prawdziwy młynek będzie w kwietniu i maju. :D
wawik
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 21 lut 2011, o 20:40

Witam!
Nie powiedziałbym,że mam dużo czasu nie wiedząc co z nim zrobić raczej mam mało czasu mimo, że zawodowo raczej nie pracuję tylko ciut,ciut.Reszta to zaspakajanie a może inaczej trochę dla ciała a reszta dla ducha.Chciałoby się wszystko robić i z samochodem,z komputerem,nowościami elektroniki a wiosna i lato wiadomo wyjazd do domku letniskowego a tam jest co robić.Jednego tylko brakuje....
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez hutkow 15 gru 2011, o 20:45

Witam!
Teraz więcej czasu poświęcam na forumogrodnicze.info ponieważ tam nigdy nie można się nudzić,dużo rozmów odbywa się fotkami tego co jest w ogrodach.Uczestniczyłem również w spotkaniach forumowych w naszym regionie Lubelskim poznając się w realu z tymi,z którymi poznałem się wirtualnie.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez halinka 30 gru 2013, o 13:09

Ja zawsze lubilam zwierzęta. W swoim życiu miałam różne mimo mieszkania w bloku. Nie wiem, czy to można nazwać hobby bo zwierzeta to nasi przyjaciele a nie rzeczy, ale moje hobby to wlaśnie zwierzaczki małe i duże.
halinka
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez hutkow 9 sty 2014, o 10:51

Witam!
Moje hobby się nie zmieniło,zmieniła się tylko sytuacja rodzinna,zostałem sam.
Pozdrowienia Edward
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Następna strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje