[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Nasze hobby | kSenior forum - forum dla seniorów

Nasze hobby

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Nasze hobby

Postprzez fugazi 27 mar 2018, o 18:45

fugazi
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez protonica 24 kwi 2018, o 16:26

Ja bardzo lubie piec ciasta, muffinki, babeczki.
Polecam foremki do muffinek z http://janniezbedny.pl/ - zawsze się sprawdzają :)
protonica
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez koronka 19 lis 2018, o 10:57

Dawno temu szyłam, kiedyś nawet pracowałam w zakładzie pewnego krawca. Tak wyszło, że miałam bardzo długą przerwę. Cały sprzęt został, ale jest juz mocno wysłużony, więc nie zajmowałam się tym od dawna. Do czasu aż moja wnusia kupiła mi manekin krawiecki. Regulowany, można wszystko ustawić samemu i po prostu szyć. Od miesiąca przypominam sobie moją pasję :)

http://impall.pl/akcesoria/manekiny
koronka
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje