[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4769: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3877)
Nasze hobby | kSenior forum - forum dla seniorów

Nasze hobby

Opowiedz nam i innym użytkownikom co lubisz robić najbardziej :) Zapraszamy do dyskusji.

Re: Nasze hobby

Postprzez joanna1949 24 sty 2014, o 10:04

Do Edwarda!!!!!. W mojej samotności już żyje 15lat.Prawdą jest że z sytuacją nie mogłam sobie poradzić przez pięć lat .Mam nadzieje że i Ty Edwardzie uporasz się z tym bólem.Moje hobby to ogród i kwiaty doniczkowe.
Samotność dla mnie też ma swoje dobre strony. Wstaje kiedy chcę, wychodzę z domu kiedy chcę, jem posiłki kiedy mój żołądek mnie o to prosi.Wyjeżdżam na różne wycieczki bez zgody niczyjej.
Tylko u męszczyzny sytuacja wygląda nieco inaczej.Żona w domu to skarb,ugotuje obiad na godz.,upierze uprasuje i.t.d. A gdy jej zabraknie, mężowie nie dają sobie rady.Może Ty Edwardzie nie należysz do tej grupy, tylko tęsknisz za bliską Ci osobą która odeszła na zawsze.Do tego przeraża Cię ta pustko i cisza w Twoim mieszkaniu.
Czas rany goi,przeżyjesz jeden rok a ból złagodnieje. Głowa do góry.
Pozdrawiam.Joanna
joanna1949
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez hutkow 24 sty 2014, o 11:01

Joanno jest prawie tak jak mówisz,staram się na ile mogę.Najgorsza jest w tym samotność,gotowanie,pranie,sprzątanie jest uciążliwe,ale daję sobie radę.Mam nadzieję,że będzie tak jak mówisz.
Edward!
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez TBZDZ 15 lut 2014, o 18:45

Osoby, które wykonują zdjęcia amatorsko lub profesjonalnie mogą zgłaszać się do konkursu fotograficznego "Okiem Seniora". Jest on dla osób 55+ z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Regulamin znajdziecie pod http://eccp.pl/projects/realizowane/okiem-seniora-2014/
Obrazek
TBZDZ
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Allina322 30 maja 2014, o 16:06

Moim hobby są kwiaty. Uwielbiam zarówno te doniczkowe w domu, jak i uprawiam ogród. W ogrodzie poza kwiatami mam także liczne warzywa, a nawet drzewa owocowe. Daje mi to naprawdę dużo radości, każdą chwilę poświęcam swojej działeczce. Na szczescie zdrowie mi dopisuje, dlatego w ogrodzie jestem od rana do wieczora.
Allina322
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Juna 30 wrz 2014, o 22:42

Książka potrafi mnie znudzić , samotny spacer potrafi mnie znudzić, komputer natomiast nigdy:), zajmuje umysł i nie pozwala myśleć o głupotach :)
Juna
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez stonoga12 26 sie 2015, o 08:48

Moje hobby to ogrodnictwo i książki.
Jesli chodzi o ogrodnictwo to mam dosc spory kawalek ziemi i oprocz kwiatów roznego rodzaju, mam także grządkę z warzywami różnego rodzaju - od ziemiaczków, przez pomidory, rzodkiewkę, marchewki, groszek którego uwielbiaja moje wnuczki i wiele innych warzyw,a a także truskawki. dodatkowo mamy kilka drzewek owocowych - mirabelki żółte i czerwone, węgierki, jabłonki różnego gatunku, borówki, winogrona, jeżyny, maliny, morwę białą

przez duza ilosc warzyw i owocow z wlasnego ogrodka zajmuje sie rowniez robieniem kompotow, dżemów i innych przetworow, sprawia mi to bardzo duza przyjemność. właśnie w sobote robilam dżem z żółtych mirabelek z likierem amaretto przepiss znalazłam w internecie

jesli chodzi o książki to bardzo lubię książki na faktach lub choć czesciowo na faktach. ostatnio czytałam książkę o prawdziwej historii rodu Borgiów - bardzo polecam.
jak każda kobieta lubię rownież czasopisma dla kobiet i inne magazyny
stonoga12
Nowicjusz
Nowicjusz

Postprzez Rzeka 28 sie 2015, o 09:19

Rzeka
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Postprzez frasag 28 sie 2015, o 09:25

Był o późnej porze- a jak kocham spać. Jak kiedyś powtórzą od początku, to może obejrzę. :)

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez frasag 17 wrz 2015, o 14:12

Ja nie lubię szyć, bo nerwowy jestem. Ale czasem muszę Łucznika wyciągać. Taki los. :)

JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez barbaa 3 gru 2015, o 12:10

Ja lubię gotować, piec ciasta, postanowiłam też niedawno zacząć uczyć się języka angielskiego, na razie uczę się sama, od syna pożyczyłam podręczniki ale może od stycznia się odważę i zapiszę na jakiś kurs :) tylko jak to będzie z młodzieżą się uczyć?
barbaa
Nowicjusz
Nowicjusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby, zainteresowania, pasje