Na wesoło

Znasz jakieś śmieszne dowcipy ? Tutaj możesz je umieścić a także wkleić łącze do śmiesznego filmiku czy zdjęcia. Spraw aby na twarzy innych użytkowników pojawił się uśmiech ;-)

Re: Na wesoło

Postprzez frasag 25 mar 2012, o 21:05

A ja sobie dokładnie policzyłem ,że jeśli od dzisiaj zacznę odkładać miesięcznie po 1 zł. to gdy będę miał 67 lat uzbieram dokładnie na ładną lakierowaną laskę.(drewnianą.hihi.)
Obrazek
Obrazek
JAKOBY jestem, ale JAKOBY mnie nie było.
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez marta46 26 mar 2012, o 09:26

Śmiać się, czy płakać?

Polska rok 2054. ZUS po raz kolejny podniósł emerytalną poprzeczkę.

Rodzina Pyziołów:

Wacek Pyzioł, nestor rodu, lat 104, operator koparki, dorabia do pensji rozwożąc butle gazowe. Czasem zapomina do czego służy koparka, ale to nic. Zeszyt z opisem nosi przy sobie, nie widzi na jedno oko a drugie o 40% osłabione, ale życzliwi przechodnie zawsze poczytają o co biega.

Żona Wacka Krystyna Pyzioł, lat 101, księgowa. Kochane prawnuczki dowożą ją do roboty, na zmiany przeliczają słupki liczb, co przy czterdziestu prawnuczkach przebiega dosyć sprawnie i pozycja Krystyny w firmie jest nie do zakwestionowania.

Antoni Pyzioł, syn Wacka i Krystyny, lat 80, leśniczy z zaawansowanym Alzheimerem. Okrutny Niemiec rzuca Antonim po całym powiecie. GPS wszyty w portki informuje wnusie o miejscu pobytu dziadka. ZUS oddala tysiąc czternaste podanie o rentę.

Małżonka Antoniego, Marianna, lat 78, laborantka w zakładach chemicznych. Jest po sześciu wybuchach i dwóch wyciekach trucizn. Okopcona, lecz pełna wigoru.
Drugi syn Wacka, Zygfryd Pyzioł, lat 78. Murarz i tytan pracy. Jeden poziom budynku w rewelacyjnym czasie ośmiu lat. Dwóch pomocników, obaj po 70 lat, kryją Lesia jak mogą.

Żona Leszka, Józefa, lat 74, fryzjerka. Z konieczności strzyże owce. Im jest wszystko jedno jak wyglądają po robocie Józefy.

Kolejny syn Wacka, Marian Pyzioł, lat 76, operator dźwigu żurawia. Mieszka na stałe w kabinie. Nie opłaca się schodzić bo trochę to trwa. Wnusie dowożą prowiant i DVD ze zrzędzeniem żony, Teofili Pyzioł, lat 75, położnej z Parkinsonem, czasowo zawieszonej w czynnościach zawodowych po trzech upuszczeniach noworodków.

Kolejne dziecko Wacka i Krystyny Pyziołów córka Stefania Krążol, lat 82, pilotka wycieczek zagranicznych, której i tak nikt nie słucha bo często angielskie słowa miesza z rumuńskimi i rosyjskimi. U Stefci historia potrafi wyglądać nieco dziwnie i bywa, że Jaćwingowie leją Krzyżaków pod Koronowem, a Henryk Pobożny zostaje małżonką księcia Witolda, przez co wzmacnia się przymierze Sasów i Hetytów.

Na marginesie, mąż Stefanii, Leon Krążol, lat 95, chirurg na rencie inwalidzkiej, bo ZUS sprytnie przeliczył wydatki na Krążola i wydatki na ofiary jego trzęsących się dłoni. Krążol wygrał. Może zwiedzać świat za 1600 zł renty.

Ostatni syn Wacka i Krystyny, Wiesław, lat 69, policjant z wydziału kryminalnego na rok przed emeryturą. Ostatni sukces - wielogodzinny pościg i aresztowanie dziewięćdziesięcioletniego złodzieja batoników.

Wśród przedstawicieli trzeciej generacji na uwagę zasługuje Jeremiasz Pyzioł, syn Antoniego i Marianny Pyziołów, lat 58, po przeszczepie nerki i dwóch zawałach nadal lata helikopterem GOPR-u. ZUS uzależnia prawo do renty od trzeciego zawału..
Pozdrawiam.
marta46
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 27 mar 2012, o 22:24

Żart dobry bo pomaga zrozumieć dyskusję na temat emerytur.A tak naprawdę to płacz i zgrzytanie zębów czeka przyszłych emerytów.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 29 mar 2012, o 20:36

Taka prawda ..my już nie musimy się martwić ..ale nasze dzieci ...głowa mała .. :shock:
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Postprzez poetka50 1 kwi 2012, o 13:02

Witajcie kochani moi.Świetne dowcipy.Ja też coś dodam.
Małżeństwo przechodzi koło sejmu na Wiejskiej i słyszą donośny głos STO LAT , STO LAT.Żona pyta męża czy ktoś ma tam urodziny?Nie odpowiada mąż właśnie podnoszą wiek emerytalny.Pozdrawiam Henia
poetka50
Aktywny
Aktywny

Postprzez hutkow 1 kwi 2012, o 14:16

Witaj Frasag,czy ty jesteś w podstawówce czy już w gimnazjum.Bo po tej lasce wychodzi mi,że długo będziesz musiał odkładać.
Pozdrowienia Edward! :lol:
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez frasag 1 kwi 2012, o 14:30

Edwardzie: Weź pod uwagę inflację.Laseczki też podrożeją,to pewne! A tak na marginesie: "kopa" lat już stoi za moimi drzwiami.Pozdrawiam. :lol:
Obrazek
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez poetka50 2 kwi 2012, o 19:54

bomba słoń, podoba mi się.Kiedyś krążyła stawka płac i było to tak
Prezes - Antałek wina , z agencji dziewczyna
Dyrektor - starka i sekretarka
kierownik - czysta czerwona i własna żona
robotnik = dwa piwa, zupa i byle jaka d...a
bezrobotny - piwo łączka i własna rączka.
poetka50
Aktywny
Aktywny

Postprzez frasag 11 kwi 2012, o 05:49

Ja opowiem coś z mojego życia:
Kiedyś na innym portalu śniło mi się że jakaś bardzo miła samotna userka zapraszała mnie do siebie na święta.Wtedy się obudziłem. I do dzisiaj nie wiem gdzie mam jechać.
Obrazek
Obrazek
frasag
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Postprzez Nektarynka 12 kwi 2012, o 14:44

Frasag dobre ;) .....musisz spowodować ażeby sen się powtórzył i dokończył :lol: :lol:
Nektarynka
Zaawansowany
Zaawansowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor.