Na lekcji języka polskiego

Znasz jakieś śmieszne dowcipy ? Tutaj możesz je umieścić a także wkleić łącze do śmiesznego filmiku czy zdjęcia. Spraw aby na twarzy innych użytkowników pojawił się uśmiech ;-)

Na lekcji języka polskiego

Postprzez hutkow 6 sty 2011, o 18:54

Pani mówi do Jasia ,na zeszłej lekcji mówiłam o rymowaniu i zadałam zadanie ułożenia rymowanego wiersza.Jasio odpowiada,że jest przygotowany, no to powiedz mówi pani,Jasio recytuje >jest morze a w nim stoi dziewczę hoże,nogi ma jak słupy a woda jej sięga do kolan<.Pani mówi a gdzie tu jest rym , :lol: Jasio odpowiada jak wody przybędzie to wtedy rym będzie.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Re: Na lekcji języka polskiego

Postprzez hutkow 6 sty 2011, o 19:19

Ten sam Jasio idzie ulicą do szkoły i nagle przestraszył się dużego psa i ze strachu narobił w majtki zawrócił do domu a ,że nie znalazł czystych nie poszedł do szkoły.Po dwóch dniach jest w szkole pani pyta dlaczego nie byłeś dwa dni w szkole Jasio tłumaczy szedłem ale ze strachu zrobiłem w majtki nie było zapasowych i dlatego zostałem w domu.Ale ciebie nie było dwa dni w szkole,Jasio tłumaczy wczoraj szedłem do szkoły ale przechodząc obok Pani domu zobaczyłem,że na sznurze suszyły się majtki i myślałem,że Pani została w domu i nie będzie lekcji.
hutkow
Kopalnia wiedzy
Kopalnia wiedzy

Powrót do Humor.